Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ! Nálatok előny vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ! Nálatok előny vagy hátrány ha egy férfi nem szeretne gyereket soha?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 18:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

Én szeretnék gyereket, 35f vagyok.

Bár a mai társkeresőket végignézve a legtöbb 25-38 éves nőnek már van 1 vagy több gyereke.

Mondjuk én meg nem ismerkedem olyan nővel akinek van.

Kicsit a nők nem gondolkodnak előre, lehet nem apukát keresnek, de a gyerek egy életre összeköti a nőt a gyerek apjával illetve kevés férfi szereti felnevelni a kakukktojást. Szülnek a nyakra, főre "a jó pasi" falu bikájának, teljesen átgondolatlanul, aztán gyerek alig éri meg a 3 éves kort és már szingli. Saját életük elb**zásához tudnak érteni. Gyerekkel már jóval kevesebb az esélyük normális kapcsolatra.

Plusz a nőnek mindig a gyerek lesz az első, egy párkapcsolatban meg számomra zavaró, ha másodlagos személy vagyok, nem egészséges, nem egyenrangú felek kapcsolata. Az ilyen nők többnyire valami papucs pasit tudnak maguknak fogni, de semmiképp sem a szőke herceget, akiről titkon áhítoznak.

2021. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
24%

#21

Pont ez a lényeg. Lesz gyerekük a falu legjobb pasijától, akit majd felneveltetnek egy kevésbé rámenős, lúzer pasival.

A nő szempontjából nyerő helyzet. A férfi szempontjából is, mert aki lúzer pasi, örül ha puncihoz jut valahogy.

2021. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
56%

Mondjuk a "menő" pasinak sztem nem nyerő, fizetheti a gyerektartást.


A lúzer meg megérdemli. Kéne a fasznak más kölke.


Childfree:)

2021. márc. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nálam előny. Én se szeretnék.
2021. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Mivel soha nem akarok gyereket, számomra előny, ha a férfi sem akar. Én amúgy már házas vagyok. Hálisten a férjem se akar gyereket, szóval ezzel nem is volt problémánk. Sose lennék együtt komolyan olyannal aki akar, mivel nekem nem kell gyerek.

Az egyik exemet pont emiatt hagytam ott, mert már 1 hónap után elkezdte nyomni, hogy majd gyereket akar, ha olyanok lesznek a körülményeink, hát nagyon gyorsan ki is dobtam.

2021. márc. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hátrány
2021. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
45%

Nekem nem hátrány.

Nagy eséllyel nem lehet gyerekem, így ha valaki ezt nem bánja, annak hálás vagyok.


És még hálásabb, ha véletlenül mégis csinál nekem egy gyereket ;)

2021. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!