Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ! Nálatok előny vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ! Nálatok előny vagy hátrány ha egy férfi nem szeretne gyereket soha?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 18:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
81%
Nekem pozitív dolog lenne, mert én sem szeretnék
2021. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
85%

Örülök, hogy ennyi lány nem akar.

Mivel én sem (31f), childfree forever:)

És mielőtt jönnének az érvek, mondom az enyémeim:

- idegesítenek

- sok időbe kerül

- sok penzbe, ha színvonalasan akarod felnevelni

- szar az egészségügy (viheted magándokihoz...)


Így meg tudok a munkamnak elni, utazgatni, meg európai életszínvonalon élni. Van idöm magamra, barátaimra, hobbira. Nem hónapról hónapra tengődöm. Hétvégén (ha nem dolgozom) ráérek délig aludni. Ja és nem vagyok röghöz kötve. Ha akarnám, holnap leléphetnék akár hova (max a korona miatt nem, meg ugye a saját lakás, de az is eladható).

Ja és teljes ember vagyok így is, nem a gyereken keresztül akarom megvalósítani azokat a dolgokat, amiket nem értem el. Sőt társadalmilag is hasznosabb vagyok, mint pl három leendő börtöntölteléket nevelő.


Lehet velem nem egyet érteni;)

2021. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Akinek előny azzal szívesen megismerkednék :)
2021. márc. 11. 20:56
 14/27 anonim ***** válasza:
69%
Azzal én is:) Én vagyok a 31 éves srác. Humoros, jó fej. Segítőkész, empatikus. Imádok utazni, kirándulni, túrázni. Szeretek társasozni, activitizni. Hírtelen ennyi. Childfree:)
2021. márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Előny, nem akarok gyereket.
2021. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

14-es. Nekem szimpi vagy!

Kár hogy 35 éves leszek.

2021. márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Kedves 16os, köszönöm a "szimpátiát":)


Írtam privátban:)

2021. márc. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egyelőre egyik se. Kizáró ok. Ha korban el jutok odáig (már nincs olyan messze), hogy nem lehet gyerekem, akkor előny lesz.
2021. márc. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
52%
Kizáró ok.
2021. márc. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
"Előny", bár én úgy fogalmaznék hogy számomra alapfeltétel, fölösleges lenne egymás idejét húznunk olyannal, aki szeretne gyereket.
2021. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!