Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők ti Járnátok olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti Járnátok olyannal aki sterilizáltata magát??

Figyelt kérdés

Persze azoktól kérdezem akik nem akarnak gyereket.

25f egyenlőre elméleti kérdés.



2021. márc. 11. 20:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
46 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Egyel kevesebb parázni való lenne az életemben.
2021. márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Az, hogy nem akar gyereket, az még változhat. Olyannak lehet jó egy steril férfi akinek gyárilag nem lehet gyereke.
2021. márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon is! Bár teljesen biztosak vagyunk benne a férjemmel, hogy nem akarunk gyereket, soha nem is akartunk, de mégsem sterilizáltatja magát, hiába kérem. Ez furcsa, mert neki semmi kára nem származna belőle, én meg abbahagyhatnám a fogamzásgátlót. Valószínűleg valami lelki problémát okozna, így nem erőltetem. Lassan úgyis túl leszünk azon a koron, amikor ez releváns. Fiatalabb koromban, huszonévesen volt olyan pasim, akinek papírja volt róla, hogy steril, de én biztosra mentem és védekeztem. Tudjuk, hogy vannak csodák. Szóval lehet, hogy egy simán csak steril férfi nem lenne elég megnyugtató, a műtét már igen.
2021. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Naná hogy! Nem is tudtam, hogy léteznek ilyen férfiak...
2021. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Sosem akartam gyereket. Kesobb felrelepesnel lenne durva egy nagyon varatlan terhesseg.
2021. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem akarnék gyereket akkor igen. Mivel szerintem majd egyszer fogok akarni ezért nem.
2021. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Hat ha olyanokhoz szól a kérdésed, akik soha nem akarnak gyereket, nyilván igen lesz a válasz, hisz kevesebb félni valójuk van. De azért a legtöbb nő előbb-utóbb szeretne majd.
2021. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Én nem szeretnék gyereket, szóval valószínűleg nem lenne baj.
2021. márc. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De én is szeretném elköttetni magam, mert véletlenek mindig vannak.
2021. márc. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Azt hozzátenném, hogy szerintem a férfiak, akik maguktól elvégeztetik ezt a beavatkozást, magasabb szinten vannak. Sok férfinak mindegy, kit csinál fel, sok férfi nem tudja, mit akar, na meg olvastam nem egyszer olyat, hogy valakit az izgat fel pont, hogy a nő teherbe eshet, az ad egy plusz lökést, hogy "veszélyes" a szex... ezek után az ilyen férfi határozottnak tűnik.
2021. márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!