Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi hazudja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi hazudja, hogy sterilizálta magát ( esetleg ) akkor azért teszi, mert többek közt teherbe akar ejteni?

Figyelt kérdés

2020. febr. 21. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Honnan tudod, hogy hazudja? Megvizsgáltad a spermáját mikroszkóp alatt?


Amúgy senki nem hazudik ilyet, semmi értelme nincs.

2020. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Azt jelenti, hogy ő nem hajlandó védekezni, ha baj történik úgyis a nő szívja meg
2020. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mert nem akar gumit húzni.
2020. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne, ha ezt papíron is igazolná.

Aligha azért mondja, mert teherbe akar ejteni, de az ördög nem alszik. Inkább meg akar nyugtatni, hogy nyugodtan feküdj le vele (így esetleg nem kell neki sokat könyörögnie nálad...).

F.

2020. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod hogy hazugsag amit allit?

Nekem volt olyan baratom extrakkal, aki sterilizalt volt. 40 korul volt es volt mar egy 10 eves kislanya es esze agaban sem volt meg egy gyereket bevallalni es megcsinalta a mutetet. Mondjuk ez kulfoldon volt, itt eleg nepszeru a ferfiak koreben ez.

Eleg beteg az olyan illeto, aki ilyet behazudik!

2020. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
na persze hazudja,énis elvégeztettem a műtétet.45f
2020. febr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy jó nő vagy-e. Én el tudom képzelni, ha egy korosabb pasas összekerül egy kis 22 éves csajjal és a lány csak szexelni akar egy jót, a pasas viszont szívesen teherbe ejtené, vállalva annak minden későbbi következményét becsületesen.
2020. febr. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
43 vagyok , de jó nö ettöl eltekintve
2020. febr. 22. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!