Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is csak meg volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak meg volt "lepődve"?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam, aki már régóta tetszett. Ritkán beszéltünk élőben, de olyankor nagyon jól elkvoltunk. Ő is és én is segítettem egyszer a tanulásban. Úgy döntöttem, hogy ráírok. Vissza is írt, de írásban nem volt olyan felszabadult a beszélgetés, mert csak 1-2 mondatot írt vissza, de legalább visszakérdezett, úgy ahogy... Egyik barátomnak megmutattam a beszélgetést és szerinte ez egy teljesen átlagos beszélgetés volt, nem reménytelen a helyzet.


Kb. így zajlott le nagyjából


Én: nagyon unalmas ez az óra. Hogy lehet kibírni ennél az embernél a gyakorlatot?

Ő: Baromi unalmas. Ráadásul még kínoz is minket ezzel a sok értelmetlen anyaggal

Én: ha nagyon unatkozol, akkor gyere unozni online a srácokkal

Ő: nagyon aranyos vagy ☺️ mivel játszassz?

Stb.


Utána pedig lelépett meg valami megbeszélésre kellett mennie, amire csak este írt vissza annyit, hogy "jó volt"


Most újra tervezek ráírni, mert megbeszéltük, hogy ma jön unozni, de nem tudom, hogy ebből lesz -e valami...


Barátaim arra jutottak, hogy szerintük azért írt vissza alig a lány (az egész beszélgetés kb. 20 mondatból állt), mert meg volt szeppenve, hogy hirtelen ráírtam a semmiből. Szerintük nem tudott hirtelen hova helyezni, hogy mik a szándékai azzal, hogy ráírtam



2021. márc. 12. 08:32
 1/3 Lunora ***** válasza:
100%
Kedvel téged
2021. márc. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Hát pajtás ebből sokára lesz szex...
2021. márc. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
LOOOL meg házasság
2021. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!