Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csöndes, szerény fiú sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csöndes, szerény fiú sosem fog tudni párt találni?

Figyelt kérdés
Ilyen fiút egy lány sem tart vonzónak ugye? Emellett még vékony is vagyok.
2021. márc. 14. 23:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%
Hát ha ekkora önbizalomhiánnyal rendelkezel akkor kevés esélyt látok rá.
2021. márc. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
2021. márc. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
77%
Nem a csendességel van a baj hanem az önbizalomhiánnyal. Sok pasi meg csendes, jó fiúnak nevezi magát ha antiszoc, depis és elhanyagolja magát mind testileg, mint lelkileg
2021. márc. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
53%
Dehogynem,csak valóban,sok idő kell hozzá. A nagy számok törvénye szerint,lányban is kell hasonlónak lennie. Statisztikailag,nem is egynek. Egy kicsit nagyobb önbizalommal,akár már most kereshető a lány. A találás,az egy másik kérdés. Bízunk benne,hogy akár élőben,de inkább internetes oldalon,kell lennie,több hasonló típusu lánynak. Ezáltal,élőben is összejöhet egy randi.
2021. márc. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
27%
Ha ülsz és várod hogy a csajok rádtörjék az ajtót akkor soha. Ha próbálkozol, próbálkozol, próbálkozol akkor előbb-utóbb belefuthatsz olyan lányba aki szintén ingtrovertált és visszahúzódóbb pasik mozgatják meg, vagy talál benned olyan tulajdonságot ami neki szimpi.
2021. márc. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
68%

A szerény és a töketlen között óriási különbség van. Ha nem egy önző barom vagy hanem kedves és rendes az tökéletes. Minden NORMÁLIS NŐ olyan férfit akar. Csak te bizonyára a 12-esben leírt ribiket hajkurászod. Ott nem lesz szerencséd. Én ilyen pasira vágyom de nyilván rám sem néznél a plusz kilóim és a kis mellem miatt.



De az hogy valaki oly gyáva hogy hozzá se mer szólni egy csajhoz, na az olyan töketlen az olyan még nekem sem kell.

2021. márc. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
20%
#6 normális férfi viszont nem akar ilyen frusztrált nőt...
2021. márc. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tudok
2021. márc. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%
Én nem látok semmi frusztraltsagot a 6-os kommentben, csak úgy néz ki fáj az igazság. Ráadásul férfiként mondom ezt.
2021. márc. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok, találtam többet is.
2021. márc. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!