Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder randik és a szex kérdése? (L)

Figyelt kérdés

Mostanában újra elkezdtem használni a Tindert, komoly kapcsolatot keresek rajta, de valljuk be, szerintem rosszul csinálom. Általában eldöntöm, hogy 3. vagy 4. alkalommal "esetleg" már lefekszem a másikkal. De a mostani kijárási tilalom miatt, ha elmúlt este 8, haza sem kerülök, így az 1. vagy 2. alkalommal megtörténik az ágy jelenet, amit aztán bánok. Azért írok ide, hátha vannak még olyan lányok akik hasonló cipőben járnak.

Ez ugye különösen akkor történik meg, ha tetszik is az illető egy picit, és valami idióta késztetésből bizonyítani akarunk...

Vannak olyan lányok akik ezt meg tudják állni, és több alkalommal randizgatnak, nem veszítik el a másik érdeklődését, de mégis felmegy a sráchoz és nem történik semmi?



2021. márc. 15. 13:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem megyek fel máshoz az első randin.
2021. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
28%

Ez szörnyű, nagyon sajnállak! :(

Komolyra fordítva miért bánod ezt? Talán senki nem keres utána?

Miért ne lehetne komoly kapcsolat az ha első vagy második találkozónál már megtörténik?

Vagy azzal akarod magadnál tartani az embereket, hogy téged nem lehet megkapni rögtön? 😂

Esetleg ennyire vagy jó?

Nagyon rossz úton jársz…

2021. márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem akartam ilyen "könnyű" lenni, és most depressziós lettem emiatt. Tudom, hogy rossz úton járok...
2021. márc. 15. 13:38
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
A kérdezõ tuti manus....
2021. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Vannak bekezdéstõl el is árulta magát.😄😄😄😄
2021. márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Igen, vannak nem ösztönlény lányok is, akik nem teszik szét a 4. randin.
2021. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy én gondolkodom férfiként rosszul, de szerintem akkor van az első szex amikor már kapcsolatban vagyunk. Hogy véget ér e 1-2 hónap után, vagy évekig tart az más kérdés. De már járok a másikkal, a barátnőm amikor az első szex megvan köztünk. Legalábbis így gondolkodom. Aki félidegenekkel fekszik, az mit csodálkozik, ha megdöngetik és dobják?
2021. márc. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%

7-es

Ez valóban így van, viszont hogy tudsz valakivel kapcsolatban lenni ha nem tudod, hogy működik-e a kémia? Nálam ha a szex nem jó tuti nem maradnék/jönnék össze az illetővel. Mármint ha már vannak érzelmek de fizikailag nem oké a dolog az még jobban fáj és csalódott leszel. Én már jártam így...

2021. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%
8: És hogy tudsz olyannal igazán szexelni, akivel nincsenek érzelmek és alig ismered? Ez igazából valahogy egyik irányban sem jó. Kérdés, mi lehet a legjobb út.
2021. márc. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
38%

Én is lefekudtem valakivel a 4. Randin es borzalmasan megbántam. Sokkal jobb lett volna meg varni vele. (Sajnos sok pasi viszont ragaszkodik, hogy minel hamarabb probaljuk ki a masik testet is.)

Amugy délután is lehet szexelni, mem kell ott aludni. Biztos nem aludnek senkinél ott a 2. randin.

2021. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!