Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder randik és a szex kérdése? (L)

Figyelt kérdés

Mostanában újra elkezdtem használni a Tindert, komoly kapcsolatot keresek rajta, de valljuk be, szerintem rosszul csinálom. Általában eldöntöm, hogy 3. vagy 4. alkalommal "esetleg" már lefekszem a másikkal. De a mostani kijárási tilalom miatt, ha elmúlt este 8, haza sem kerülök, így az 1. vagy 2. alkalommal megtörténik az ágy jelenet, amit aztán bánok. Azért írok ide, hátha vannak még olyan lányok akik hasonló cipőben járnak.

Ez ugye különösen akkor történik meg, ha tetszik is az illető egy picit, és valami idióta késztetésből bizonyítani akarunk...

Vannak olyan lányok akik ezt meg tudják állni, és több alkalommal randizgatnak, nem veszítik el a másik érdeklődését, de mégis felmegy a sráchoz és nem történik semmi?



2021. márc. 15. 13:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Találkozz velük fényes nappal hétvégén.
2021. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

#11

Olyankor a fax nem áll fel? :D

2021. márc. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell egy idegennél aludni, hogy ha nem akar. Mert ez volt az indoklás, hogy csak a kijárási tilalom miatt megy bele. :)
2021. márc. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

8-as

A szimpátia, kedvelés gyorsan kialakul, tehát nyilván nem érzelmek nélkül megy a szex, a szerelemhez meg egyébként is idő kell, sokszor fél év-1 év. És jobb ha időben kiderül a szerelem előtt, hogy a dolog nem működik mintsem utána.

2021. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
66%
Alapvetően a Tinder nem a hosszútávú kapcsolatokra, hanem leginkább a futó kalandokra lett kitalálva.
2021. márc. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%
A tinder köztudottan dugópajti-kereső, a pasik erre is használják, a nők egy része valamiért normál társkeresőt lát benne, pedig... nem az.
2021. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Azért szerintem Tinderen komolyat is lehet találni. Sok ismerősöm összejött, azóta vannak házasságok is belőle.

Persze, tudom rosszul csinálom.

Azóta szerintem jobb belátásra jutottam, jobban megismerem az illetőt sok randi folyamaton keresztül, persze végre vannak teraszok is.

2021. máj. 15. 15:13
 18/21 anonim ***** válasza:
Még sosem használtam a tindert, kezdetben álmodoztam róla, hogy majd jó sok, könnyen kapható lánykát megismerek ott, de idővel benőtt a fejem lágya és rájöttem, hogy úgyse kellenék ott senkinek, mivel nem vagyok egy magas, férfias kiállású, jóképű, stílusos hím, anélkül meg úgysincs esélyem azoknál a nőknél, akik nekem bejönnének.
2021. máj. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
2021. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Rib...nc vagy! Az egy szextárskereső. Az ismerőseid max nem találnak jobbat azért maradtak együtt. Jobb híján...
2021. aug. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!