Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor egy nő egyedülálló, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy nő egyedülálló, mi az, ami a legjobban hiányzik neki?

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 15:07
A kérdező szavazást indított:
Hogy végre mutatkozni lehessen másoknak, hogy nincs egyedül
Legyen kivel eljárni párban szórakozni, utazni, kirándulni
Legyen valaki, aki szeret, átölel
Legyen kivel szexelni rendszeresen (akiben megbízik)
Legyen valaki, aki támaszt, biztonságot nyújt, akire számíthat, ha baj van
Anyagilag jobban megéri
56 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Mikor egyedülálló lettem, akkor a legrosszabb az volt, hogy üres lakásra jöttem haza.
2021. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
Általában a pínzecske. De mint tudjuk, a nők (sem) erre vágynak csak.
2021. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
A válaszlehetőségek nem reálisak. Az egyedülálló nő nem szenved szexhiányban csak a közösségi oldalon változik meg a profiljának erre vonatkozó adata
2021. márc. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a szerelem hiányzott. A szociális igényeimet kielégítette a munkám és a barátaim. A fizikai érintést, ölelést (szexuális töltet nélkül) megkaptam a családomtól és a barátaimtól. Programokat is remekül tudtam szervezni velük. A szexre ott voltam magamnak, amúgy se nagy az étvágyam.

Ami hiányzott, az a szerelem, az, hogy valakivel összebújva alhassak el, kézenfogva sétáljak, hogy a szemébe nézve többet lassak, mint barátságot, vagy szexuális vágyat.

Minden mást remekül tudtam pótolni.

2021. márc. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
A pénz. :)
2021. márc. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Hogy általában kinek mi, azt nem tudom, csak a saját nevemben nyilatkozhatok.


Nekem a jó beszélgetések hiányoznak, ami jellegében másabb és intimebb, mint ahogy egy baráttal beszélgetnék.

Jó volna a hülyeségeimet is megosztani olykor olyannal, akivel azonos vagy nagyon hasonló a humorunk.

A hétköznapi dolgok logisztikázása is néha annyira kacifántos, pláne ha épp szerelőnél van a kocsim, persze végül mindig meg tudom oldani. (az exem is ilyesmikben kért rendszeresen segítséget még szakítás után is, míg normális volt a viszonyunk)


A szex önmagában édeskevés. A jó szex az már inkább hiányzik, ha már kérdezed. Ez pedig nem megy random leakasztott szexpartnerrel.


Az is hiányzik, hogy én sem tudom ezeket nyújtani olyannak, akinek jólesne, így "bennem maradnak" ezek az igények, lehetőségek. De ezerszer inkább így, mint kapcsolatfüggőként.

2021. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
5-nek teljesen igaza van. Ugyanez. A szerelem. Ha a fenti listából hiányozna bármelyik, egyszerűen összeállnék valamelyik próbálkozóval, aki megadná és pipa. A szerelmet viszont nem tudnák. Ezért vagyok egyedül.
2021. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Soroljam? :D

- gyengédség

- támogatás

- elfogadás

- elismerés

- együtt nevetés

- nem szégyenkezés


Ezeket természetesen máshol is meg lehet szerezni, úgyhogy inkább úgy fogalmaznám meg, hogy a valakihez tartozás érzése hiányzik. Olyasvalakihez, aki megbecsül, és aki engem választ.

Szerintem ez nagyon jó érzés lehet, már csak a munkahelyből kiindulva is.

2021. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Nekem most épp egy jó nagy adag bubble tea hiányzik az életemből.

Jól érzem magamat szingliként jelenleg.

2021. márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Nincs olyan, hogy "egy nő".
2021. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!