Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egyedülálló srácként az hiányzik legjobban, hogy szerethessek valakit és egész nap gondolhassak valakire? Legyen valaki akinek el tudom mondani, hogy nagyon nagyon szeretem?

Figyelt kérdés
normális ez?
2019. jan. 4. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Persze, hogy az.


Habár részben nem.


Saját példa:


Nekem tudatosítanom kellett, hogy pont ilyesmik miatt nem lehet senkim, még akkor se lehetne, ha "magától jönne", mert sosem leszek "rendben" lelkileg. Ezt elcsesztem.


Hacsak nem valami távkapcsolat-jellegű, beszélgetős valami, de lehetőleg úgy, hogy ne nagyon találkozzunk. Sőt nekem az se baj, ha egyáltalán nem. Önző vagyok és csak magamra gondolok. Volt ilyen levelezőpartnerem, jó is volt, amíg nem kellett találkozni.


Azt hiszem én olyan vagyok akit csak távolról lehet kedvelni és nekem is csak úgy megy, "együtt élni" valakivel nekem nem nagyon megy.


Igaz én kvázi őrült vagyok. Sajnos. Nem én választottam, ilyen volt a leosztás.


És hiába tudom, ellene tenni nem lehet. Legalábbis nem tudom HOGYAN.

2019. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Nehéz megmondani, hogy mi a normális, és mi nem. Az biztos, hogy ez nem ideális állapot. Ilyen gondolkodásmóddal sosem fogsz tudni egyenrangú kapcsolatot kialakítani, feltétlen szeretetet megélni.
2019. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

#2


Feltétlen szeretet nem létezik. Alap feltétele, hogy viszonozák. Ahol ez nem történik meg az inkább felesleges önfeláldozás/mártírkodás.

2019. jan. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
nekem az, hogy valaki belepisiljen a számba, de kinek mi
2019. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Manapság ezt beteg dolognak minősítik.
2019. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy jutottál idáig. Van ami miatt még valamennyire el tudom fogadni normális reakciónak, de alapesetben nem az.
2019. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Simán kapcsolatfüggő vagy, megspékelve hogy gamma vagy, aki csak álmodozik a nőkről.
2019. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7


Jaaajhj, már megint ez a gagyi görögábécés besorolósdi...

2019. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#3


Egyetértek, de én nem a viszonzatlan oldalról beszélek, hanem a viszonzottról! A nagyon sok viszonzott érzelmeken alapuló kapcsolatban is milliónyi feltételt szabnak egymásnak a felek.

Lásd a különbséget:

-Szeretlek, de... xyzGondokFeltételek!

-XyzGondok... , de szeretlek!


Vajon melyikben szapulják-ócsárolják végeláthatatlanságig egymást, és melyikben képesek értelmes vita során kompromisszumra jutni egymással egy probléma kapcsán? 🤔

2019. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9


Ez igaz. De az már szerintem nem jó, mikor az egyik drogozni kezd vagy ilyesmi a másik meg a "feltétlen szeretet" miatt nem dobja ki (ahogy azt kellene) és a végén ő is lecsúszik, holott jobbat érdemelt volna.

2019. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!