Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randin csalódtál már mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin csalódtál már mert tényleg "ő volt a fotókon van, és közben mégsem"?

Figyelt kérdés
Szóval hogy valóságban nem öregebb, nem csúnyább, de valamiért 3D ben már nem vonzó?

2021. márc. 16. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám csalódásnak, mert mindenki a legelőnyösebb fotóival keres társat, de van olyan, hogy a csajok nem hasonlítanak a valóságban az agyonretusált fotóikra.

De szerintem ezzel mindenki tisztában van.

2021. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pár tinderes meg facebookos kép alapján nem randizok. Minimum a dolog előtt, hogy pár hétköznapi képet is cseréljünk beszélgetés közben. Ott meg, azért kiderülnek a dolgok.
2021. márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem csalódás, hanem szimpla kémia, mivel elsősorban a másik illata számít, másodsorban a hangja, és csak harmadik az, hogy hogy néz ki. Teljesen mindegy, milyen képei vannak,mert annak a vonzalomhoz semmi köze. Volt már olyan lány,aki nagyon jól nézett ki kép alapján és élőben egyáltalán nem vonzott, illetve olyan is,aki éppen hogy elfogadható kinézetű volt,élőben mégis odáig voltam érte.

E

2021. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, sajnos a túlsúlyos nők gyakran csinálják, hogy nincs fent róluk egész alakos kép, mert arcra elfogadhatóak, de testre tudják hogy nem vonzóak a jelenlegi állapotukban a többség számára. Szóval azoktól a profiloktól menekülök is, ahol nincs fent normális egész alakos kép valakiről.


De sajnos olyan is volt már, akinek 2-3-4 évvel korábbi képei voltak fent, amivel nincs baj ha ugyanúgy néz ki most is, de sajnos azóta elhízott és ez csak a találkozón derült ki. Nem tudom ők mit várnak, vagy mi ez az átb*@szás.

2021. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

a legrosszabb az volt, hogy megjelent a srac, aki ugyan valoban izmos volt, mint a kepeken, de a vallamig ert, szo szerint. illetve a kepeken karakteres, modelles arca a valosagban szimplan csak csunya volt.

meg olyan is volt, hogy a valosagban koverebb volt, volt egy kis hasa, illetve nagyon kialltak a fogai, de vele amugy ennek ellenere is osszejottem, mert igy is tetszett es nagyon jo volt a szemelyisege:D

2021. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem volt már olyan, hogy mikor első találkozásnál megláttam a lányt az volt a gondolatom hogy, -Téged photoshoppoltak??- persze nem a filmbéli értelemben, hanem mert annyira nem hasonlított élőben a társkeresőre felrakott képeire.

De a randi ettől független nagyon sikeres volt, teljesen elbűvölt :)

2021. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen csalódásom, de pozitív csalódásom is. Van ez így, mindig benne van a pakliban. Egyszerűen élőben nem passzol össze a kisugárzásotok
2021. márc. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
CATFISH!!!!!
2021. márc. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan is volt, hogy egy buliban cseréltünk számot a lánnyal, még csók is volt a buliban. És még részeg sem voltam, csak sötét, félhomály volt. Az volt meglepetés, amikor másnap találkoztunk világosban. 😅😅
2021. márc. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!