Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiban csalódtál már mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiban csalódtál már mert egy nincstelen volt?

Figyelt kérdés

Szóval hogy randiztatok, akár össze is jöttetek, mert szimpatikus volt és vonzó, de aztán szépen lassan kiderült, hogy az átlagos keresetén kívül, amit utolsó forintig felél, szó szerint semmije nincs. Se megtakarítás, se egy kis lakás, de ami a legnagyobb baj erre való cél vagy terv sem.


És olyan furcsa gyerekes rácsodálkozás a felnőtt életre, meg a pénzügyekre hogy "Ő nem érti hogy tudnak autót meg lakást venni emberek, meg külföldön nyaralni".



2020. szept. 27. 23:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Igen.
2020. szept. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen esetben nem a "nincstelenség" a baj, hanem a pénzügyi kultúra teljes hiánya, csak hogy ne keverjük már a fogalmakat.
2020. szept. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

# 1


Neked mi volt a helyzet?

2020. szept. 27. 23:53
 4/18 A kérdező kommentje:

# 2


Igen, köszönöm ez a helyes kifejezés: pénzügyi kultúra. Így pontos.


Neked már volt dolgod ilyen férfival? Ha igen, lehetett rá hatni?

2020. szept. 27. 23:55
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
#4: nem, ahhoz túl jó emberismerő vagyok, ezért az ilyet már idejekorán felismerem. Viszont bocs, felnőtt embereket én egyébként se lennék hajlandó "nevelgetni". Viselje csak a saját hülyesége következményeit egyedül, aztán majd tanul belőle a saját kárán. Vagy nem, de én ilyennel sose lennék hajlandó nyűglődni.
2020. szept. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

# 5


Nekem sajnos nem ilyen kifinomult az emberismeretem. Te miből szúrod ezt ki ilyen korán?

2020. szept. 28. 00:10
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Randiztam ilyennel....Természetesen, az okos Nő, ezt az első pár talalkozás során kiszúrja, és ejti, nem foglalkozik vele tovább.
2020. szept. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A felsorolásodban nem az a gond, hogy nincsenek milliói a bankban, vagy "csak" albérletben él. Hanem a céltalanság, hogy semmi terve nincs a jövőre nézve.
2020. szept. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#6: carpe diem hozzáállás, impulzív (aki pillanatnyi hangulatok alapján dönt kisebb kérdésekben, a nagyokban is azok alapján fog), összeszedettségnek és összpontosító képességnek igencsak híján van. Úgy általában véve el lehet mondani, hogy akinek nem az - akár csak néhány pillanatig tartó, de - "na jó, de most azért teljesen komolyan beszélek" pillanataiban mutatkozik meg a valódi énje, az felejtős.
2020. szept. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%

újra meg újra csalódok a páromban,de nem tudom elengedni..

még szinte gyere voltam, amikor összejöttünk, akkor még én is céltalan voltam.

viszont azóta én felnőttem, de ő nem és ez mostmár rányomja a bélyegét a dologra...

még kap néhány hónapot, hogy megemberelje magát, aztán lépnem kell, bármennyire is fog fájni.. :(

2020. szept. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!