Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a társkeresők?

Figyelt kérdés

Badoo, Tinder, Randivonal.hu, stb.. hiába húzok 100 lány jobbra (tetszik-re), abból max 15 matchel velem. Ebből 2 ír vissza, az egyik el is tűnik, a másik meg kis csevegés után leráz. Van normális társkereső? Egyszerűen nem találok olyan lányt, aki rendes, nem cigizik, nincs piercingje, nincs tetoválása.. aki megtetszik nekem az nem akar gyereket, kapcsiba van csak barátkozni jár a társkeresőben, vagy csak egy képet rakott fel de semmi adatot nem ír magáról, stb.. akik megtalálták a párjukat bármilyen társkeresőben, mennyi idő alatt sikerült?

Szociális fóbiám van és hallássérült is vagyok (tudok kommunikálni halló emberekkel, de kicsit nehézkésen)


2021. márc. 17. 14:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja 20/F vagyok (vagy lettem márciusban)
2021. márc. 17. 14:57
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
100ból 15 match az jó arány. Nálam 500-ból 0 jött össze.
2021. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazából nincs 15 se csak egy példát mondtam. Valójában 100/7 lenne a matchelés aránya.
2021. márc. 17. 15:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én elég sok társkeresőn fent voltam, az általad írtakon és más oldalakon is, mit a Chat.hu. Pár év alatt szinte mindről randiztam is valakivel, a Randivonalon ismertem meg az egyik exem, akivel egy évig együtt voltunk, de aztán a Badoon találtunk egymásra a párommal, 5 évvel ezelőtt. Szó, mi szó, rengeteg idiótával hozott össze a sors, nem győztem nyomkodni a tiltás gombot, de aztán mégiscsak jött a párom, így utólag már azt mondom, hogy abszolút megérte várni 😉
2021. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha tudod kezelni a hülyéket és türelmesen várod sikerűlhet.
2021. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Háááát... Facebook Társkeresőn nulla eredmény. Badoo-n pár cigánylány meg 40 körüli nő megnézett, egy 25 éves csajjal lett matchem, akinek írtam, de nem reagált, aztán a match is valahogyan megszűnt. Egy másik lány elvileg chatelni akart volna velem, legalábbis értesítés jött, de neki is hiába írtam, semmi. Másik kettőnek csak úgy írtam, hogy hátha, de ők sem reagáltak. Nemrég regisztráltam az iooo.hu-ra, meg a csajokespasik.hu-ra, de ott még nem csináltam semmit, igazából ezektől az oldalaktól sem várok csodát. A nők többsége szerintem csak unaloműzésből meg egófényezésből van fenn ilyen helyeken, sokan nem gondolják komolyan. A másik részüknek meg a csillagos egekben vannak az igényeik.
2021. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ti hány évesek vagytok és nemetek?
2021. márc. 17. 15:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 500/2 az arány. (34/F)
2021. márc. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
#7: 36F, én vagyok a 6-os. Amúgy normálisan kinéző nőknél szoktam próbálkozni, szóval pl. elkerülöm a felfújt szájú műnőket, meg a csöcskitevős-csücsörítős nőcskéket, az agyontetováltakat, a láncdohányosokat, vagy azokat, akik azt írják, hogy sokat isznak. De még így sincs kb. semmi szerencsém, pedig én sem vagyok az a világ rondája.
2021. márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Én idősebb vagyok és többéves kapcsolataim lettek online társkeresőkön való ismerkedésekből. Olyan is volt, hogy hónapokig annyira nem volt fent szimpatikus ember, hogy még csetelés sem alakult, olyan is, hogy egy kapcsolat után felmentem a tinderre és két héten belül új párom lett. De ez ugyanolyan, mint ha az ember valahol egy óriási tömegben ácsorogva próbálna ismerkedni - rengeteg ember van, de kevés szimpatikus, és még kevesebb esetben kölcsönös a szimpátia. A társkeresők annyiban jobban mondjuk az aug. 20-i tüzijátékot néző tömegnél, hogy itt azért az emberek zöme mégis ismerkedni szertne.
2021. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!