Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szomszéd lány felregisztrált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szomszéd lány felregisztrált a puncs.hu-ra... ezek szerint kapható olyan dolgokra? Megsértődne, ha megkérdezném, mennyiért feküdne le velem, vagy jelen helyzetben ez egy full átlagos kérdés?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja vagyunk szomszédok (vagyis a szüleim szomszédai), eddig a köszönéssel ki is merült a kommunikáció, de most láttam, hogy fent van a puncson, és... vonzó lány :)


Gondoltam megkérdezem, mennyiért feküdne le velem, vagy jönne el utazni valahová "szórakozni" (ahogy látom az oldalon így megy), csak nem tudom hogy hozzam fel a témát, illetve megsértődne-e, vagy ilyesmi... főleg, hogy a szüleim szomszédja, és lehet kínos lenne utána összefutni :)

Mindketten 30 évesek vagyunk.


2021. márc. 18. 15:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
86%
". legalábbis a legutóbbi barátnőm többe került, és nem volt egy topmodell kinézet :)" Mi került többe? Néhány csomag koton, pár virág, vacsi, mozi havonta. Honnan jön ki a 250ezer? :D
2021. márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nagyon gáz vagy

Esetleg az oldalon írj neki. Egyébként én voltam fent puncson 1 hétig kíváncsiságból, de undorító volt hogy a pasik a testemre licitálnak, szóval töröltem is magam. Ha ő is csak azért ment fel, mert kíváncsi, akkor soha többé nem áll veled szóba, sőt, botrányt is csinálhat belőle

2021. márc. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%

12.


Mire voltál kíváncsi?

2021. márc. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
93%

#11

Ezt én se értem, ennyit mi ketten összesen nem adunk ki egy hónapban a párommal (rezsi, bevásárlás, szórakozás, 1 autó fenntartása, stb.) talán ha albérletet kéne fizetnünk, akkor. Akkor lenne ennyi két felnőtt ember összkiadása. Nem tudom, mire lehet elverni annyi pénzt "hobbiból" a kötelezőkön túl. :D

2021. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

"Mi került többe? Néhány csomag koton, pár virág, vacsi, mozi havonta. Honnan jön ki a 250ezer?" - Se virág, se vacsi, se mozi, nem voltunk társasági lények. Autó magasan vitte a gyorshajtási bírságokkal, és 2 hetente utazgattunk valahol (belföldön).


"Esetleg az oldalon írj neki." - Kamu profillal írtam, de nem válaszolt. Én meg felregisztrálni nem akarok, kicsit ártana a jóhíremnek :)

2021. márc. 18. 17:12
 16/28 anonim ***** válasza:
33%
Az oldalt olyan nagyágyuknak találták ki Mint Meszaros
2021. márc. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
"Nem tudom, mire lehet elverni annyi pénzt hobbiból" - havi 100-250 ezret? Az 2 személynek 4 éjszaka belföldön, és nem az ötcsillagos hotelben :) Egy Balatoni vagy Egri hétvége átlagos programokkal, és ott is van.
2021. márc. 18. 17:18
 18/28 anonim ***** válasza:
63%

#17

Pont nemrég voltunk Egerben, nem került ennyibe, felébe se. (Ketten, már nem emlékszem hogy 3 vagy 4 éjszaka a belvárosban.)

Szóval számomra továbbra is teljesen érthetetlen.

(Meg nekem eleve nem túl reális ez, 4 éjszaka az 5 napos utat feltételez, ha hétvégébe belelóg akkor is havi 3 nap szabi, az már több mint az alapszabadság - ha feltételezzük hogy ünnepnapok, stb. rásegítenek, akkor kb. pont kijön az alapszabadság egy fiatalnak. Ez nem életszerű, hogy egy ember az összes szabadnapját hosszúhétvégés kiruccanásokra szánja.)

2021. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
14%
Szóval nők megsértődnek ha nem a mézes mázos rébuszokban fogalmaz valaki?
2021. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
88%
Tehát szerinted az a lánynak megteremtett luxus élet, hogy kifizeted a gyorshajtási bírságaidat:DDD Uram irgalmazz!
2021. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!