Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szomszéd lány felregisztrált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szomszéd lány felregisztrált a puncs.hu-ra... ezek szerint kapható olyan dolgokra? Megsértődne, ha megkérdezném, mennyiért feküdne le velem, vagy jelen helyzetben ez egy full átlagos kérdés?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja vagyunk szomszédok (vagyis a szüleim szomszédai), eddig a köszönéssel ki is merült a kommunikáció, de most láttam, hogy fent van a puncson, és... vonzó lány :)


Gondoltam megkérdezem, mennyiért feküdne le velem, vagy jönne el utazni valahová "szórakozni" (ahogy látom az oldalon így megy), csak nem tudom hogy hozzam fel a témát, illetve megsértődne-e, vagy ilyesmi... főleg, hogy a szüleim szomszédja, és lehet kínos lenne utána összefutni :)

Mindketten 30 évesek vagyunk.


2021. márc. 18. 15:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
40%
Hajrá kérdezd meg. Én biztos nem hagynám parlagon.
2021. márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
31%
semmi kínos nincs ebben, miután ő regisztrált.
2021. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
A puncs.hu olyan lányok/nők regisztrálnak, akik azt akarják, hogy luxus körülmények között tartsák el őket. Nem hinném, hogy neked ez menne.
2021. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem azt semmiképp ne kérdezd, hogy mennyiért feküdne le veled, mert az sértő szerintem. Ha fent lennék, is rossznéven venném.

Tényleg inkább hívd el valahova.

2021. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
4%
Kérdezd.
2021. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
96%

Az az oldal nem arra való, hogy találnak egy fix partnert, aki luxus körülmények között eltartja őket cserébe a "szolgáltatásokért"? Ez egy hosszú távú együttműködésnek tűnik nekem.

Amire te gondolsz, az a sima prostitúció, 1 menet x forint, aztán kész. Erre nem a rosszlányok való?

2021. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdést megér, a szívébe fog zárni <3
2021. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

fix partnert, aki luxus körülmények között eltartja őket cserébe a "szolgáltatásokért" - Pont ezt nem tudom, mert "elvileg" arra való az oldal, na de gyakorlatban?


Amúgy az elvárási státuszát "optimális"-ra állította be, ami azt jelenti: "A pasi költsön ránk havi 100-250 ezret."


Ahhoz képest ahogy kinéz, kevésnek tűnik ez az összeg (így újfent nem tudom, miért is van fent az oldalon), mert ennyit sokan áldoznának rá... legalábbis a legutóbbi barátnőm többe került, és nem volt egy topmodell kinézet :)

2021. márc. 18. 16:28
 9/28 anonim ***** válasza:
86%

"főleg, hogy a szüleim szomszédja, és lehet kínos lenne utána összefutni :)"


Gyerek vagy te még ehhez az egészhez.

2021. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%
Aztán felébredtél, és a kezed a bilibe lógott:D
2021. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!