Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szomszéd lány felregisztrált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szomszéd lány felregisztrált a puncs.hu-ra... ezek szerint kapható olyan dolgokra? Megsértődne, ha megkérdezném, mennyiért feküdne le velem, vagy jelen helyzetben ez egy full átlagos kérdés?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja vagyunk szomszédok (vagyis a szüleim szomszédai), eddig a köszönéssel ki is merült a kommunikáció, de most láttam, hogy fent van a puncson, és... vonzó lány :)


Gondoltam megkérdezem, mennyiért feküdne le velem, vagy jönne el utazni valahová "szórakozni" (ahogy látom az oldalon így megy), csak nem tudom hogy hozzam fel a témát, illetve megsértődne-e, vagy ilyesmi... főleg, hogy a szüleim szomszédja, és lehet kínos lenne utána összefutni :)

Mindketten 30 évesek vagyunk.


2021. márc. 18. 15:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
28%
12-es tudom milyen érzés. Én annakidején kiváncsiságból bementem egy melegbárba és nyomulni kezdtek rám mint egy darab húsra, ráadásul nem is úgy néztek ki mint ahogy a filmekben szoktak kinézni az ilyen karakterek.
2021. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Kérdezd, csak ne így szó szerint.
2021. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
9%

#18: Kispolgári, alkalmazotti létből indulsz ki. Abszolút adom a kérdezőt és még Fecsó szintjén sem kell a tenyerén hordoznia a nőt.


Alapból ha együtt élnek, akkor csak a kaja viszi a 100 ezret és akkor még keveset mondtam, mert napi 3000-ért azért nem a legluxusabb ételt rendeled.


Mivel mocsokban nem élhettek, a takarítónő egy másik 100-as és akkor még olcsón megúsztad valami román vagy ukrán öregasszonnyal.


Már 200-nál vagy és még nincs benne Valentin-napi, évfordulós, szülinapi, névnapi ajándék és egyelőre otthon ültök a Netflix előtt, vagy ő ül otthon, amíg te dolgozol.


Egyébként meg a nőre költött összeget is illik tisztázni, hogy csak a közvetlenül rá költött dolog számít, vagy a járulékos költségek is, amik örök vita tárgyát képezik, hiszen női oldalról is jogos, hogy az ő szemszögéből az nem rá ment a férfinél egyéni szoc. probléma a dolog. Ugyanakkor férfi oldalról szintén jogos, hogy kis túlzással élve ő ellenne Shrekként is a mocsárban, mindent a nő miatt csinál, hogy imponáljon neki.


És ezek a járulékos költségek azok, amik nagyon meg tudják dobni a kiadási oldalt. Nem túlzok, ha azt mondom, hogy sokkal nagyobb hatással van a világ GDP-jére, mint a covid vagy bármilyen válság.


A nők meg ezt az egészet úgy élik meg, hogy még flegmáznak, hogy a pasikuk megint elfelejtette a hónapfordulót, miközben szerencsétlen a lelkét kidolgozza azért, hogy fenn tudja tartani a saját kocsit, a nő kocsiját, a nagy családi házat meg időnként meg tudja lepni a nőt ezzel-azzal.

2021. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
83%
23: Az emberek 80%-a 300ezret sem keres havonta. Mégis legtöbb családos ember. Csak mondjuk nem derogál saját maga mocskát eltakarítani és máris nincs 100ezerért takarítónő :D
2021. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
20%

#24: Ezeket a kapcsolatokat meg is lehet nézni milyen igénytelenek. Megkeseredett, kiégett emberek.


Az emberek 80%-a meg azért nem keres annál többet havonta, mert senki nem akarja a jövedelme 51%-át leadózni, amiből Pénztáros Lölőt hízlalják. Már a multik is rájöttek a trükkökre, ezért szigorítják folyamatosan a KATA feltételeit is, de ez egy örökös macska-egér harc.


Kevés olyan ország van, ahol ekkora kontraszt van az átlagvagyon és a jövedelmi decilisek között.


Ehhez még add hozzá a fekete vagyonokat, amiket nem lát a KSH (nemesfémek, antik dolgok, kriptó) és a szokásos magyar mentalitást, hogy mindenki sír mindenért meg dögöljön meg a szomszéd tehene is.


Rengeteg embernek a bőre alatt is pénz van, csak nem kérkedik vele. Reflektorfényben mindig azok vannak, akik élik a látszat-fényűző életüket. A saját ingatlanról életed végéig kamuzhatod azt, hogy hitelre van vagy albérlet. Fordítva csak addig, amíg össze nem omlik a kártyavár, ami nem rajtad múlik, hanem külső körülményeken.


Sok egysíkú marha elhiszi, hogy ennyi ember hónapról-hónapra él meg el van adósodva, aztán lassan már több, mint 1 éve le van zárva minden és mindenki elvan, mint a befőtt.


A saját szememmel látom, mekkora közutálatnak örvendenek (természetesen csak a hátuk mögött) azok az emberek, akiknek akár csak 1-2 milliójuk is van meg egy lepukkant saját lakás, amire nincs hitel és 1/1-es tulajdon. Mindezt olyan helyen, ahol 400 nettó simán megvolt és diploma se volt követelmény, csak stabil nyelvtudás.


Természetesen a 100 ezres takarítónőt én is erősnek érzem, de akinek van pénze nem tartom nagyobb ostobaságnak, mint másoknál azt, mikor csakazértis albérletbe mennek, pedig lakhatnának a szülőkkel és gyűjthetnének vagy mikor valaki hitelt vesz fel egy befektetési szempontból nagyon rossz ingatlanra. Esetleg ketten fejenként 50-50 ezret eldohányoznak meg elisznak. És még sorolhatnám...

2021. márc. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
82%

#23

Nyilván alkalmazotti létből indulok ki, mivel a legtöbb ember alkalmazott...

Kaja nekünk 60 körül jön ki kettőnkre havonta, úgy hogy egy csomó "túlárazott" luxus dolgot veszünk. Persze nem rendelünk, hanem főzünk magunknak. (Nem kényszerből, hanem mert így jobban szeretjük.)

Takarítani mi is tudunk, párezer forint havonta maximum a takarításhoz használt eszközök, szerek. (Azokból is drágábbakat veszünk, pl. komposztálható szivacs, stb.)

Ajándékok: nem ajándékozunk minden (szerintünk) idióta és fölösleges ünnepre, szülinapra valami apróság + évfordulóra valamit veszünk közösen magunknak, legutóbb pl. egy xbox konzolt vettünk együtt, ez volt a legdrágább holmi amit hobbi célú ajándékként valaha vásároltunk. Amúgy inkább könyvet veszünk egymásnak, az olvasás a legnagyobb hobbink. Az meg nem annyira drága.

Egyáltalán nem vagyunk kiégettek, normál átlagemberek vagyunk, boldogok vagyunk az életünkkel. :)

2021. márc. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
75%
Ha minimálisra állította be az elvárásokat, akkor sztem egy próbát megér. Csak ha visszautasít bármilyen okból, akkor fogadd el emelt fővel, és ne fröcsögj rá, hogy "mit válogatsz, te k...a".
2021. márc. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
48%
Szia! Szerintem írj rá puncson, hogy örülsz h itt látod, mert már régóta gondolkodtál azon, hogy szívesen támogatnál egy ilyen szép lányt mint ő csak nem volt rá még alkalmad h erről beszélj vele :)
2022. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!