Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik hogy egy férfi annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy egy férfi annyira ronda , visszataszító legyen , hogy soha egyetlen vékony , jó alakú nőnek ne tetszen?

Figyelt kérdés

Se fiatalon , se idős korban.

Van olyan , hogy valaki csak a kövér nőknek tetszik. Van ilyen arcvonás , vagy fejforma?

Vagy igazából ez csak testalkat kérdése? Tehát én is testesebb, dagadtabb vagyok akkor csak a dagadt nők vesznek észre ?



2021. márc. 21. 17:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
A nem-vékony nőknek sem tetszem.
2021. márc. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
41%
Na, ez megint itt van siránkozni!
2021. márc. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
#7 nincs mivel fiatal vagy és ezek szerint te is telt ( ha ezt így jobban szereted) és ha már ez ilyen fiatalon így van , mire annyi leszel mint én te is pont az a kategória leszel akikről én beszélek. Vagyis igazolsz hogy csak a “telt” nők állnak le dagadt pasikkal...
2021. márc. 21. 18:24
 14/29 anonim ***** válasza:
89%

Jó nagy problémák vannak a fejekben.

Én "dagadt" nőként nem állok le akárkivel.

Magasak az elvárásaim a leendővel szemben.

Már ami a belsőt illeti.

2021. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

13

Mi az, hogy ha így jobban szeretem? :D az, hogy tisztában vagyok azzal, hogy nem vagyok vékony, nem jelenti azt, hogy dagadt vagyok.

Egyébként meg azt írtam, hogy a mackós pasik tetszenek, nem a dagadtak. De látom, neked az, hogy valakin van 5-10 kiló, az egyenlő a tényleg kövérekkel. Nem, gurulós pasi nekem sem kellene, sem most, sem ha "idősebb" leszek. Mivel aktív életet élek, olyan társra van szükségem, aki nem fárad el 3 lépés után egy emelkedőn felfelé. Meg optikailag sem szép, ha valaki folyik, na. Viszont ha van egy pasinak egy kis pocakja, az még kifejezetten tetszik.

2021. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, persze.
2021. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
82%
Én voltam vasággyal 60 kiló. (183 cm-hez) és tartós betegség miatt lettem 120 is. Úgyhogy azt sose vedd biztosra, hogy aki mindig vékony az az is marad.
2021. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
95%

Széles női csípő. Imádom 😍

Tudom, hogy nem ez volt a kérdés. 💁‍♂️

2021. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
49%
Ronda pasiként neked vékony csinos barátnőd a büdös életben nem lesz.
2021. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
100%
Nem olyan biztos az, kedves utolsó. Csak néz körbe a városba, néha olyan párokat látok, hogy na.
2021. márc. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!