Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik hogy egy férfi annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy egy férfi annyira ronda , visszataszító legyen , hogy soha egyetlen vékony , jó alakú nőnek ne tetszen?

Figyelt kérdés

Se fiatalon , se idős korban.

Van olyan , hogy valaki csak a kövér nőknek tetszik. Van ilyen arcvonás , vagy fejforma?

Vagy igazából ez csak testalkat kérdése? Tehát én is testesebb, dagadtabb vagyok akkor csak a dagadt nők vesznek észre ?



2021. márc. 21. 17:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
77%
Nem. A valóságban vannak nem felszínes emberek is.
2021. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vékonyan és később izmosan sem volt semmi sikerem. 1-2 nagyon kövér nagyon "fura" nő próbálkozott de ők is inkább "mindenkit jobbra" alapon szerintem. Arcom nem vonzó illetve nincs magabiztosságom.
2021. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz rondának lenni....
2021. márc. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
30%

Sajnos az a baj, hogy nagyon kevés a vékony, vagy átlagos, csinosnak mondott nő. /lány/


Akik ilyenek, azok meg tudják, hogy kiváltságos helyzetben vannak. Mindenki őket keresi, és ezért őrületes módon megtehetik, hogy válogassanak.


Válogatnak, és mondjuk meg őszintén, hogy jogosan.

Így aztán az van, hogy csak azoknak a férfiaknak jut csinos vékony nő, akik nagyon szépek, nagyon csinosak, nagyon sportosak, fiatalosak, tudnak divatosan öltözködni.


Ők pillanatok alatt elkapkodják őket. A piacon is a legszebb alma, és a legszebb szalámi fogy el leghamarabb.


Csak nézzél szét a társkereső oldalakon.

Borzasztó kevés a vékony csinos nő. Nekik nincs rá szükségük.

Kilépnek az utcára, és hipp hopp, a szép férfiak már a nyomukban vannak.


Úgyhogy nehéz ez, de nem szabad feladni soha.

Rengeteg szerencse kell hozzá.

2021. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
#24 szerintem kicsit kalibràld át az izlésedet. Tele van a társkereső jobbnál jobb nővel
2021. márc. 22. 21:10
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
25: akik a pénzre hajtanak.
2021. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
64%

Na ez az egyik, és van még valami kedves kérdező. Ami még szomorúbb.


A társkereső oldalakon lévő csinos és szép nők, 70-80 % a beépített ember.

Nem részletezem, mert akinek van párja és soha nem jàrt még társkeresőn, annak fogalma sincs, aki már megjárta ezt a "poklot" az meg úgyis tudja miről beszélek.


Hát nem fúrcsa. 52 évesen, nagyon bejövök a 25-28 éves lányoknak. Pont én vagyok az ideáljuk. Jujj de jó. Lesz egy klassz csajom. Szinte már férfiasodik a nadrágom a gondolattól.

Készítem a bank kártyát. Fizetem a havi díjat azonnal.


Aztán érdekes dolog történik. Amint befizettem, az összes eddigi hódolóm eltünik.


És ha nem vagyok elég figyelmes, a következő havi díjat már autómatikusan maguktól vonják.

Már akitől letudják.


Csak csak feltűnő ez nem?

Még egyik ilyen üzemeltető sem került börtönbe, mert ugye papír szerint minden rendben van. Hivatalosan minden oké.

2021. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Hat ha te nem nezel ki jól, akkor valszeg egy nem jó alakú esetleg csúnya lány jöhet szóba. De ha neked csak az alkat a fontos, akkor kereshetsz olyat, aki vékony, de nem szép arcú.
2021. márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Az utolsó variáció nem rossz.

Egy szép vékony csinos test, sok esetben fölül tudja múlni az arcot.

Ha még az ágyban is jó, arról meg már ne is beszéljünk. 🤷‍♂️

2021. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!