Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olvastam a "mingli" életformár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam a "mingli" életformáról, kinek mi a véleménye róla? Működőképes lehet?

Figyelt kérdés

Elvált, lassan 37 éves férfi vagyok. 5 éves kislányom az exnejemmel él.

Belegondoltam abba, ha még egyszer az Életben lesz komoly kapcsolatom, akkor azt - legalábbis jelenleg - csak úgy tudom elképzelni, hogy nem költözöm össze a hölggyel, de 1-1 hétvége, hétköznap ottalvás, szabadidős program, nyaralás, betegségben, egyéb gondban társ és partner kívánok lenni. Továbbá, én már eldöntöttem, nem vállalok több vérszerinti saját gyermeket.

Ennek megfelelően, véleményekre vagyok kíváncsi: ez nagyon "zsákutcás" gondolkodás és a végén magányos, megkeseredett kisöreg maradok vagy van olyan Nő, aki képes így párkapcsolatban létezni? Nem összeköltözve és közös gyermeket nem vállalva.



#párkapcsolat #különdemégisegyütt #nemelsősorbanszex
2021. márc. 22. 14:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%

De az az..

A szexkapcsolat több mint csak szex

2021. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerencsés leszek, pont így fogok élni. Akár én is kiírhattam volna a kérdést, ha szemernyi kétségem lenne azzal kapcsolatban, hogy valóban így akarok élni.

Látok rá teljesen jól működő példát.

2021. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
#7: szerintem meg párkapcsolat, kihagyva az "egymás agyára megyünk" felvonást.
2021. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
65%

13# Akkor majd ezt elmondom már a szexkapcsokatomban a pàromnak hogy amugy tudta e hogy mi valojában párkapcsolatban vagyunk?


Kiváncsi lennék a reakciojára :D

2021. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
mert te a szexkapcsolatoddal minden mást is csinálsz a dugáson kívül? Mentek közös programokra, együtt alszotok időnként, együtt jártok nyaralni, a társaságotokban is felvállaljátok egymást? Ha igen, akkor ti párkapcsolatban vagytok.
2021. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Pontosan
2021. márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
95%

Barátnőm pont így él, válás után ő egy háromévessel maradt egyedül. Aki a párja most, neki egy négyéves kislánya volt, amikor összejöttek. (A pasi gyereke az exnél nevelődik, és kéthetenként egy hétvégét van a pasinál).

Ők (barántőm és párja) úgy élnek, hogy mindegyikül lakik a saját otthonában, ugyanabban a városban. És ahogy a kérdező leírta, úgy van a szabadidő, a programok, az egymásra számítás, a kapcsolat.

Nekik már 16 éve működik:)

2021. márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
17-es: na, valahogy én is így képzelem el az egészet.
2021. márc. 22. 15:35
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Erre egyszer azt mondta egy nő ismerősöm, hogy ez azért jó, mert átjön hozzá a férfi szépen felöltözve, igényesen, illatosan és nem mackógatyában böfög a tévé előtt, hanem olyankor egymással foglalkoznak, utána meg szépen hazamegy.

Nekem ez kevés lenne, én nagyon igényem az együtt élést.

2021. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Az elején mi is igy képzeltük el párommal, ő ráadásul még sosem élt együtt senkivel. Aztán ez a virus ugy hozta hogy először hosszabb időre együttlakásra "kenyszerültünk", de már egyikünk se szeretné másképp, tehát végül összeköltöztünk.

Lehet hogy most igy tervezed/tervezitek, de végül akakulhat másképp is :-)

2021. márc. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!