Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olvastam a "mingli" életformár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam a "mingli" életformáról, kinek mi a véleménye róla? Működőképes lehet?

Figyelt kérdés

Elvált, lassan 37 éves férfi vagyok. 5 éves kislányom az exnejemmel él.

Belegondoltam abba, ha még egyszer az Életben lesz komoly kapcsolatom, akkor azt - legalábbis jelenleg - csak úgy tudom elképzelni, hogy nem költözöm össze a hölggyel, de 1-1 hétvége, hétköznap ottalvás, szabadidős program, nyaralás, betegségben, egyéb gondban társ és partner kívánok lenni. Továbbá, én már eldöntöttem, nem vállalok több vérszerinti saját gyermeket.

Ennek megfelelően, véleményekre vagyok kíváncsi: ez nagyon "zsákutcás" gondolkodás és a végén magányos, megkeseredett kisöreg maradok vagy van olyan Nő, aki képes így párkapcsolatban létezni? Nem összeköltözve és közös gyermeket nem vállalva.



#párkapcsolat #különdemégisegyütt #nemelsősorbanszex
2021. márc. 22. 14:47
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez jó dolog. Èn is nehezen alkalmazkodnék újra annyira, amennyire egy együttélésben kellene (és exnej vagyok gyerekkel). Valahogy mindenki csak az összeköltözés - szexkapcsolat tengely mentén tud gondolkodni, nekem pedig az egyik túl szoros és kötött/fojtogató(?), a másik túl üres és mellőzi az intimitást és az érzelmeket. Ez meg valahogy jobban belőhető az igények alapján. Talán. Bár csak agyalok itt, mert sosem próbáltam még hasonlót.
2021. márc. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!