Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindig a fiúnak kell kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a fiúnak kell kezdeményezni? Lehetséges, hogy egy fiú bejön a lánynak, de nem lesz ebből kapcsolat, mert a fiú nem kezdeményezett?

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Igen mindig. És igen lehetséges.
2013. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
NEm kötelező mindig neki, de így a szokás. Ha arra vár a fiú hogy a lány kezdeményezzen, nem biztos hogy meg fog történni. Ha tetszik a csaj, mosolyogj rá, ha visszamosolyog, nyert ügyed van :)
2013. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Nem kell mindig, ez hülyeség... miért ne kezdeményezhetne a lány?


Lehetséges!

2013. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
amúgy nem értem ilyenkor, hogy miért nem tud a srác kezdeményezni. mire vár?
2013. jan. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 LeftBehind ***** válasza:
30%
Hogy érted,hogy mire vár? Ha egy csajnak tetszik egy srác akkor szerinted a srácnak is automatikusan tetszik a csaj?
2013. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
30%
Igen! Lehetséges. Velem pont ez történt. Én vagyok a lány. Vártam rá sokáig, aztán amikor elkezdtem randizgatni valakivel és a tudomására jutott, akkor úgy rohant hozzám mint egy fej nélküli csirke, csak akkor már késő volt.
2013. febr. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem. De ha ő bejött neked, akkor miért nem kezdeményeztél te?
2013. febr. 2. 01:16
 8/14 anonim válasza:
Mert nő vagyok! Kérdésed válaszolva pedig IGEN,mindig a fiúnak kell kezdeményezni! Ha én tenném attól olcsónak érezném magam..
2013. febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Amikaa ***** válasza:

Szerintem, ha tetszel egy lánynak, azt észreveszed. Volt hogy tetszett nekem valaki, vette a lapot és kezdeményezett. Volt olyan is, hogy nagyon tetszett egy srác, de nem kezdeményezett. (Valószínűleg azért, mint utólag kiderült, mert nem is akart...)de én megtettem az első lépést és hát csalódás volt az egész sztori vége... :(

22/L

2013. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

szerintem ,ha akarsz valamit,kezdeményezz!

én most abban a helyzetben vagyok,hogy nem merek konkrétan kezdeményezni,ezért a fiúra várok..:/

2013. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!