Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig a fiúnak kell kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a fiúnak kell kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 00:32
1 2
 1/14 1514131211 válasza:
Nem.
2014. szept. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen törvény tudtommal.
2014. szept. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ok, de a lányok nem azt szeretik, ha a fiú kezdeményez?
2014. szept. 14. 00:37
 4/14 1514131211 válasza:
A lányok ezt mondják, hogy a teher ne rájuk háruljon.. A fiúk meg elhiszik, mert régen tényleg ez volt a szokás...
2014. szept. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha az a fiú lány, akkor nem.
2014. szept. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 1514131211 válasza:
Ezt nem értem.. :D
2014. szept. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Illik a fiúnak kezdeményeznie! A lányoknak imponál, ha nem betoji a pasi és mer kezdeményezni és aranyosan, nem nyomulósan közeledik felé!
2014. szept. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja, hogy a fiúnak/férinak kell, az egyoldalúan közelíti meg. Ugyanis ha a lány az, aki akar valamit a fiútól, akkor értelemszerű, hogy neki kell lépnie. Lépnie és nem pedig a szempilláját rebegtetni meg "jeleket" küldeni. Én a kisujjamat sem mozdítanám, küldhetne akármilyen jeleket.

Akkor kezdeményezek én, amikor konkrétan én nézem ki magamnak és én akarok tőle valamit. Fordított esetben úgy helyénvaló tehát, hogy Ő jöjjön oda és Ő "udvaroljon" nekem. Ergo egyenrangúság van ilyen téren nálam. Szóval azt sem mondom, hogy a lány dolga, azt sem, hogy a fiú dolga. Azé, aki akarja, hogy legyen valami.


23/F

2014. szept. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De még a lány udvaroljon... jézusom! Egy csepp lovagiasság sincs a mai fiúkban! :D Igenis, ha a lány kiszemel magának és Neked is szimpi, akkor is Te lépj! Hogy miért? Mert én is mindig és MINDEN LÁNY arra vágyik, hogy meghódítsák, mert minden csajban van egy kis romantika és vágyik egy FÉRFIRA, egy lovagra, aki küzd érte! Minek kell a fiúnak küzdenie, ha a lány is megtehetné? Mert a férfi az erősebb nem, Neki kell lennie a dominánsnak! Nem vagyunk egyenrangúak, hiába ezt híresztelik! Nehogy már a nő csináljon mindent! Meg hívjon meg benneteket kólára meg hívjon el Ő benneteket mondjuk táncolni, nem? Hívjon el Ő sétálni meg moziba.... betojok milyen felfogások vannak... :D Szerencsére nekem még egy igazi FÉRFI jutott, aki udvarolt nekem az első perctől fogva és lesz, ami lesz alapon megismerkedett Velem :) Ő nem volt betoji, mint Ti :D És először én kezdeményeztem, én pislogtam rá szépen és kölcsönös volt a szimpátia, Ő meg odajött hozzám, mert kivette a férfi részét a dologból :) :D Hihetetlen mennyi olyan kérdést és választ látok, amiben megdöbbentőek az arányok! Ilyen például az anyuci pici fia téma, 30 évesen is még a szülőkkel él! Meg ez az udvarlós, ki kezdeményezzen és vigye tovább a szálat. Tisztára elnyálasultok és egyre jobban észrevehetőbb az, hogy a fiúk elkezdték átvenni a női szerepeket... borzasztó... egy pasi maradjon már pasi és ne legyen életképtelen, legyen önálló, határozott, mert a FÉRFI fogalmának a közelébe sem értek!
2014. szept. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9


Beszélj a magad nevében, akkor oké, de nekem pl. semmi bajom az eleinte bátortalanabb férfiakkal, számomra szimpatikusabbak.

2014. szept. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!