Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért keres minden normálisabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres minden normálisabban kinéző pasi kötetlen kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2021. márc. 23. 14:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%
Ha minden nő ugyanarra a pár jól kinéző pasira pályázik, akkor szerinted annak mi a következménye? A kérdésedben a válasz.
2021. márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Én személyszerint azért, mert meguntam azt, hogy a figyelmemre játszanak a lányok, biztos nem mindegyik, de nekem ezek a tapasztalataim. Tehát, ha a figyelmemet megkapják, beszélgetünk, jól érezzük magunkat akkor elvagyok téve a barát fiókba és nem akarnak semmit csak azt, ha figyelemre vágyik akkor előkap a fiókból és mondja, nos dehát.. azt lehet így ráncigálni aki hagyja, nem hagyom tovább. Nagyon szívesen adom magamat és leszek figyelmes, de nem egyoldalú a dolog, nekem is vannak igényeim, ha ez így kölcsönösen oké akkor nincsen átverve senki és korrektek vagyunk egymáshoz.
2021. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
55%

Bar nincs kristalygombom, de a kerdesed alapjan nagy valoszinuseggel a "normalisabban kinezo pasi" neked a ferfiak kb 10 %-at jelenti, azaz a legjobbakat.


Nekik meg ugye rengeteg valasztasi lehetoseguk van, amik kozul minel kevesebbet szeretnenek elszalasztani, szoval ezert akarnak kotetlen kapcsolatot. Ha neked pedig nem tetszik a kotetlen kapcsolat, akkor csak megvonjak a vallukat, hiszen ugyis jon a kovetkezo :D

2021. márc. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
19%
Általánosítááás. Mert több normálisan kinéző pasi sem akart komoly kapcsolatot
2021. márc. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
65%
Talán összefüggésben áll azzal, hogy nagyságrendekkel több nő akar minden áron egy "normálisabban kinéző pasi"-t, mint ahány ilyen pasi létezik. Így aztán ők azok a férfiak, akik megtehetik, hogy egymás után eldobálják a nőket a dugást követően, mert korlátlan utánpótlás van, míg a férfiak többsége örülhet, ha egyáltalában talál nőt párkapcsolatra. De ez nektek valamiért magas.
2021. márc. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
52%
Annyira tudtam, hogy megjelennek itt egyből a széplelkű incelek, akiknek a többsége ugyanezt csinálná, ha lenne rá lehetőségük:D
2021. márc. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
55%
Annyira tudtam, hogy egyből jön az ostoba incelezés, mihelyst valaki kimondja a kellemetlen igazságot.
2021. márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
55%

A pasiknak javareszt a szex teljesen elég.

A csunyák is csak azert hajlanak kapcsolatra mert nekik anélkul végkép nem lenne esélyük szexre

2021. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
Bocs, én nem vagyok incel, de még csak pasi sem, csak utálom, ha "minden pasi szemét" meg "minden nő r*banc", mert ez egy akkora hülyeség
2021. márc. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
77%
Már maga a kérdés sem igaz.
2021. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!