Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Az őszinte út a jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Az őszinte út a jobb vagy a hazugság ebben a helyzetben? Ha utóbbi, akkor milyen taktikát javasoltok?

Figyelt kérdés

Elég korán értem szexuális téren, volt pár intimebb tapasztalatom, de a szexig nagyon sokáig nem jutottam el. Később jöttem rá, hogy talán pont azért, mert hamar szexelni akartam és még túl fiatal voltam, más volt akkoriban vidéken a morál.


Később rengeteg PUA anyagnak köszönhetően végül rászántam magam a hazugságokra és bár nagyon rossz anyagi helyzetem elég komoly korlátokat szabott, de lettek sikereim.


A probléma ott kezdődött, hogy kezdett felfordulni a gyomrom, hányingerem lett magamtól. Nem hazudtam nagyokat, de a korábbi teljesen őszinte énemhez képest elkezdtem komolyan taktikázni, nem zártam ki a komoly kapcsolat, a későbbi gyerekvállalás lehetőségét, illetve 1-2 kivételtől eltekintve mindig a nő szakított, hiszen sosem tudott megváltoztatni, a saját képére formálni. Olyanokat kaptam indoknak, hogy állandóan csak szexelni jövünk össze ez neki egy kapcsolathoz kevés, vagy ha elrángat valami közös programra, akkor mindig neki kell fizetni, mert én csak gyűjtöm a pénzt saját lakásra meg vállalkozás indításra...


Önismeret szempontjából viszont hasznosak voltak ezek a tapasztalatok, mert rájöttem, hogy valójában hiába halad felettem a kor, ez a dolog nem változott és valószínűleg nem is fog, egyszerűen nem akarok továbbra sem komoly kapcsolatot, viszont a szexre, ölelésre, szeretetre vágyom.


Mivel a szórakozóhelyeket nagyon utálom és más lehetőség normális társaság és kollégák hiányában nem igazán van, egyedül hiába mennék bárhova, annyira szociális típus sosem voltam, hogy lazán, fesztelenül szólítgassak le nőket, hogy a nagy számok törvénye alapján hátha össze jön, marad a 21. század egyetlen vívmánya, a társkereső.


És itt kezdődik a problémám, mindenhol szinte csak negatív dolgokat lehet olvasni meg hallani a társkeresőkről, az összes pozitív vélemény a komoly kapcsolatokkal és a családalapítással függ össze, amit én messziről szeretnék elkerülni.


Szerintetek lenne értelme jelenleg megpróbálni a dolgot ekkora férfitöbblet mellett, vagy csak az lenne a vége, hogy hónapokig amíg meg nem unom bohócot csinálok magamból és még egy prémium tagság árával is behúznak?


Vagy ott is a hazug utat kellene választanom ahhoz, hogy legyen valakim?



2019. dec. 13. 04:23
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem jobban jársz ha szexpartner keresőn nézelődsz. A leirásod alapján mást úgysem akarsz,sok bizakodó nőt ne tegyél tönkre,hogy ők meg a veled megélt nem normális kapcsolat után szemétkedjenek a normális férfiakkal.

Nekem ez a véleményem.

Keress olyat,aki szintén csak szexet akar és ennyi. Erre van bőven ribi,egy buliban simán össze szedsz 3-5-öt is,csak ugye a p.náért kell 1-2 drága piát fizetni. Valamit valamiért...

2019. dec. 13. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Butaság a szexpartner oldal!

Elárulom,hogy nagyon sok egyedülálló nő is hasonlóan vélekedik 40 felett,akiknek már ugye vannak gyerekei,elértek mindent,viszont nem akarnak már komoly kapcsolatot válásuk,után,csak élni és néha napján titokban szexelni egy olyan beállítottságú illetővel mint te.

Tehát nem olyan újkeletű dolog ez egyik félnél sem. Közepes XY településemen sokáig dolgoztam éjszakai szolgálatban.. sok mindent láttam,tapasztaltam. 40 feletti csinos egyedülálló nők találkozgattak különböző helyszíneken,focipályán,parkokban fiatal legényekkel.Nappal pedig csak hello,hello szia,szia...esetleg mosolyogva.

2019. dec. 13. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Bármennyire is őszintének tűnik amiket írsz ez is csak hazugság.


Minek akarsz társkeresőre regisztrálni? Azért hogy hülyitsd szegény nőket? Tudod a sok hazugságaiddal egyszer tönkre fogsz tenni egy nőt, aki családot akart csak mert téged a nyamvatt farkad érdekelt. Akkor használd Marok Marcsit, Sikló Janinak az a jó hoszen hozzátartozik és előnye hogy nem kell hazudnod.


Leirtad hogy téged csak a farkad érdekel. Az ilyeneknek azért van a szexpartnerkereső, ne zaklasd azokat a nőket akik nem a szex miatt vannak ott.


Ne regisztrálj! Regisztrálj a szexpartnerkeresőre azt szörnyülködjél a szexfüggőségeden.

2019. dec. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
*hiszen
2019. dec. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Társkeresőn férfiként csak akkor érdemes ismerkedned, ha tökéletesen nézel ki. Egyéb esetben el sem olvassa soha egy nő sem, amit írsz, így aztán a PUA sem fog hasznodra válni. Mondjuk az a való életben is csak annak segíthet, aki amiatt meg mer szólítani nőket, azelőtt pedig nem kezdeményezett soha.
2019. dec. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Nincs semmilyen férfi többlet.

A tarskeresok meg azért xarik, mert a hozzád hasonló hazudozos dugó janikkal van tele.

2019. dec. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eddig se volt senkid, ezután se lesz. Gyűjtögesd a pénzed tovább!
2019. dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A PUA dologgal caeszted el az egeszet. Ők vittel félre. Egyszer én is régebben 10 éve kb magam alatt voltam és olvastam ilyen anyagokat sőt el is mentem egy ilyen “ kepzőbe”. Leültem a csávóval beszélgetni aztán egy extrán műmájer erőltetett, lúzer kisgyerek volt, hogy nem tudtam sírjak, vagy nevessek?! Ezeket a betanult hülyeségeket nyomod, miközben alapból nem vagy sem macho, sem laza, sem menő, akkor ez nagyon nevetségessé fog tenni. Legyél önmagad, de fejleszd magad! Olvass könyveket, legyél tájékozott, ha van humorod legyél vicces, kedves, de tarts ki az elveid mellett, így határozott is leszel. A társkeresőre írj valami olyan bemutatkozót, ami eredeti, ami nem sablon, amit mindenki kiír. Keress olyan oldalt, amin nem elsősorban a komoly kapcsolat a prioritás! Ott tudsz ismerkedi kötetlenül aztán szépen lassan ha érdekes vagy és magadat adod talalhatsz valakit, aki pont olyan helyzetben van nőként, mint Te pasiként. Ne csüggedj az a lényeg! Sok sikert neked! PUA dolgokat meg felejtsd el, ha rám hallgatsz!
2019. dec. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!