Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Emiatt nem akarok pszichológus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt nem akarok pszichológushoz menni! De akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csupán annyi a gondom, hogy nem tudok megbízni férfiakban, félek tőlük, hogy megcsalnak engem vagy csak átvernek vagy csak addig kellek nekik, amíg nincs jobb nálam.(3 kapcsolatom volt, ezek mind negtörténtek) Ezt láttam itthon is, ráadásul a szüleim eléggé leszartak engem, ezek miatt alakulhatott ez ki nálam. Emiatt viszont nem akarok pszichohoz menni, egyedül akarom ezt megoldani, de mégis hogyan? 26n
2021. márc. 23. 15:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%

Nyafi nyafi

Én sem bízok a nőkben. Írjak én is kérdést?

2021. márc. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Írjál
2021. márc. 23. 16:17
 13/18 anonim ***** válasza:
83%

"Mert időpazarlás és lehet nem is találnék megfelelő pszichot... És nem szeretek másnak a problémáimról beszélni.."


Ezzel a felfogással felejtsd el, hogy valaha normális párkapcsolatban fogsz élni. Ott is ki kell nyitnod a pofád, ha gondok vannak és megosztani a másikkal, különben egy kalap szart nem ér a kapcsolat. Jobb, ha hozzászoksz.

2021. márc. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha át akarnak verni átfognak. Akkor is ha félsz tőle, meg akkor is ha nem, így az első verzióval csak magaddal szúrsz ki. A félelem még soha nem előzött meg bajt. Maximum lesz benned 5 percig egy "na én megmondtam előre" érzés. Aztán? Ugyanúgy fog fájni elárulom. A bevonzod a rosszat dologban lehet, hogy nem hiszel, de tudományosan nézve is van benne valami. Az ilyen emberekből messziről sugárzik hogy instabil, és sokan kihasználják ezt.
2021. márc. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
79%

Egyáltalán nem kell emiatt pszichológushoz menned, Kérdező! Szenvedhetsz ugyanúgy tovább, mint eddig is tetted.


Fogorvoshoz se jársz, ugye, mert azt is magadnak akarod megoldani...?

2021. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Amúgy senkinek nem gyanús ,hogy manapság elszaporodtak a 26N kérdések?
2021. márc. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ugorj egy fejest a tizedikről és a probléma megoldva. :)
2021. márc. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#10:

Keress ilyen pasit, szinglit! ;)

2021. márc. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!