Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire számít,hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít,hogy milyen autóm van a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Daewo Lanosom van ami teljesen megbízható,jó állapotú,nem szeretném még lecserélni. Visszahallottam,hogy kiröhögtek mások,hogy ilyen "papa" autóba nem fog beleülni senki. 38f vagyok 178/74kg kék szem,sötétszőke haj,elvált,gyermektelen,saját házam van.
2021. márc. 24. 19:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó és mi a helyzet a személyiségeddel :)
2021. márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, milyen nőknél keresgélsz. Vannak ilyen tipikus p...a nők (ez a külsőre topmodell, instamodell, kicsit flegma típus meg az a fajta felsővezető, irodista nő, akinek már a kiállása ilyen "ki ha én nem, én megérdemlem" típus), lányok, akik vagy fintorogva elfordulnak, vagy kiröhögnek, ha megtudják, hogy nem az aktuális menő sportkocsival mászkálsz. Átlagosabb külsejű, láthatóan nem aranyásó nőknél ez nem lesz akkora kérdés.
2021. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

Egy Chevrolet Corvette C8 jobb lenne erre a célra :D Ha playboy életmódra készülsz akkor nem árt egy hasonló.

Egyébként meg, ne akarj mások elvárásainak megfelelni, saját házad van, ez elég kell hogy legyen bármilyen nőnek.

2021. márc. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nyugodt,visszafogott,káros szenvedélyektől mentes,raktárosként dolgozok.Hobbim a túrázás,erdei kerékpározás.És hasonló mentalitású nőknél szeretnék próbálkozni 30-40év között.
2021. márc. 24. 19:43
 5/20 anonim válasza:
72%

Újra a 3-as vagyok: van munkahelyed, és van saját ingatlanod... mindened meg van, amivel egy "hasonló mentalitású nő" esetleg várhat Tőled egzisztenciálisan.

Most már csak meg kell hódítanod egyet. Hajrá !

2021. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Nekem az ilyen férfiak abszolut imponálnak. - Az autó márkaja mind1. Legyen! És ennyi
2021. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Személy szerint leszarom, mondjuk nekem már túl sok korban a te korosztályod.
2021. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kétségtelen, hogy előnyösebb lenne egy hófehér Jaguár, de az a helyzet, hogy a sikered nagy mértékben rajtad múlik. Annak idején én leharcolt "kispolszikval" is tudtam csajozni a Balatonon meg a SOTE-klubban. Ha valaki a Lanos miatt nem áll szóba veled, akkor azért nem is kár, ezt elhiheted...
2021. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
10%
A nők leginkább a belső értékekre mennek. Ha férfias vagy, ugyanakkor gyendég és kicsit romantikus is, tisztelettudó és becsületetes, kocsi nélkül is nyerő vagy! :)
2021. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Itt egy 29 éves nőre írtam, és mivel kiderült, hogy nincs autóm, azt mondta, ez kizáró ok. Úgyhogy van, akinél számít. Marad a szingliség, mert nincs autóm, vicc...


30 F

2021. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!