Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire számít,hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít,hogy milyen autóm van a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Daewo Lanosom van ami teljesen megbízható,jó állapotú,nem szeretném még lecserélni. Visszahallottam,hogy kiröhögtek mások,hogy ilyen "papa" autóba nem fog beleülni senki. 38f vagyok 178/74kg kék szem,sötétszőke haj,elvált,gyermektelen,saját házam van.
2021. márc. 24. 19:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A személyisége látható ebből a kérdésből. Nekem mercim van oszt az se érdekel.
2021. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#11

Ne állits valótlant, nem az autó márkája számít, hanem az, hogy van e. Nagyon nem mindegy

2021. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A nőtől függ
2021. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem van autóm, Bburago, Lego, Matchbox, stb.
2021. márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ember ennyi idősen már ismerned kéne a red pillt. A szemednek higy ne annak az álszent blőd szépelgésnek amit idebüfiznek. Minden nő menő autóra vágyik, nincs kivétel akárhogy tagadják. Használt német prémium de gyorsan ha még puncizni akarsz ebben az életben.
2021. márc. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem számit a markája. De legyen neki!!!! Volt már olyan pasim akinek nem volt, es elvarta volna, h en furakazzam. Hat a lonak a f*szát
2021. márc. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekem az imponál egy férfiben, ha nincsen semmilyen autója, gyűlölök autózni.

Párom Opel Tigrával járt mikor megismertük egymást és összejöttünk, nem volt akadály.

2021. márc. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Páromnak egy lassan 30 éves Hondája van. :))

Engem hidegen hagy amúgy, hogy kinek milyen kocsija van, ha valami nem megszokott, akkor érdekesebb, pl. egy oldtimer vagy veterán. De nem ettől függ, hogy összejövök-e vele vagy sem.

A kocsi hiánya valóban inkább hátrány nekem is, de ennek praktikussági okai vannak: tehát hogy tudjak rá számítani, ha valami gond van. De ilyen szempontból teljesen mindegy a kocsi márkája.

Őszinte leszek a te esetedben az én szememben az, hogy elvált vagy a kizáró ok, nem a kocsi. (De ez csak az én magánvéleményem)

2021. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"szeretném még lecserélni. "


Ugyanitt öregecskedő feleség és bojler eladó.

2021. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként most látom, hogy Daewo. Az szar. Vegyél német kocsit, japánt ha nagyon takarékos akarsz lenni, de az ilyen Chevrolet fajták nagyon gáz kocsik.
2021. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!