Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jelöljem ismerősnek facebookon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelöljem ismerősnek facebookon?

Figyelt kérdés

Szoktam jármi egy büfébe. Az egyik kiszolgáló nő nagyon nézeget.

Ma konkrétan elküldte a kolléganőjét aki kezdett kiszolgálni és a helyébe lépett. A nevét tudom. Megkerestem Facebook-on. Nincs sok információ róla. Az utolsó képe egy férfival tengerparton, 2018-ban.

Elsősorban középkorú nők véleménye érdekel. A nő 40-es lehet. Én ötvenes.



2021. márc. 25. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Felszolgáló, tengerparti kép, tehát a nagyhalakra vadászik.
2021. márc. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld.
2021. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem nézett ki nagy halnak a férfi. Sőt. Covid mentes években én is járok.

30 - 40 euró sok egy kis apartmanért? Balatonnál hasonó.

Ha kis hal akkor sem akarom kitúrni. 3 éve is jártam rendszeresen a büfébe, akkor nem jelzett a nő. Lehet üresedés.

2021. márc. 25. 15:30
 4/9 anonim ***** válasza:
20%

Jelöld, de ne fűzz hozzá sok reményt!

Az eleje szép. Kapsz gondoskodást, törődést, meleg puncit. Jól elbeszélget a multadról, excsajaidról vele. Aztán véged! A szex mennyisége csökken. A gondoskodás átcsak task-list-be, a törődés megszűnik, a punci csak manipulálási céllal lesz bevetve, a múltaddal pedig kegyetlenül gyilkolni fog. Minden excsajod neve felmerül "menj vissza ....(hozzá)" előtaggal. És még örülhetsz, ha nem veszi fel veled a kapcsolatot. Emellett, mint kiszolgáló csajt megkörnyékezik más (gazdag) ipsék is, akik csak megmártózni akarnak - és hidd el nekem: fognak is - benne. Egyre több lesz a titok, a különös hívás, a messenger üzike, egyebek. Feletted persze teljes a kontroll, neked tizedmásodpercre pontosan be kell tudnod számolni mindenről, amit két tanuval igazolnod is kell. Minden vagyonod feléli, minden rokonoddal összeveszik és összeugraszt téged is. Elviteti magát ide-oda, amoda, mindenhol fényképek készülnek, amiken Te nem leszel rajta (legalábbis azokon, amiket feltölt a közösségi oldalakra) mert, ha téged "lelakott" akkor a partnerkeresésnél azok a képek fogják jelölni a megütni való szintet a következő mecénásjelöltnek.

Ha eszed van, jelölöd, ráhajtasz, párszor megdugod, aztán menekülsz még mielőtt köréd fonná csápjait és el nem kezdi elfogyasztani a fejed!

2021. márc. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld, semmit nem vesztesz vele. Egy kicsit közelebb kerültök egymáshoz ha visszajelöl, így ebből még bármi lehet. Ha nem jelöl vissta, attól se legyél rosszul, nyugodtan jóban lehettek azért. Ezer oka lenne hogy nem jelöl vissza, pedig kedvel.
2021. márc. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Jelöld, abból még baj nem lehet. Aztán majd még alakulhat is valami.

A #4-nek mintha kicsit megviselte volna az elméjét egy korábbi csalódás...

2021. márc. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Remélem, én már kikerültem az ilyen fazonok látóteréből. Facebook, bejelölés...


40/N

2021. márc. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem lenne egyszerűbb megkérdezni?
2021. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld be
2021. márc. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!