Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több mint 1 éve vagyok szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 1 éve vagyok szingli, egy 10 éves kapcsolatomnak lett vége és nem igazán érzem a jelenlegi helyzetben, hogy lesz még valakim, vagy családom. Melyik társkereső oldalra érdemes beregisztrálni, ha valaki komolyabb kapcsolatot keres? 29/N

Figyelt kérdés

Olyan munkám van, hogy csak női munkatársaim vannak. Nagyon el vagyok keseredve, egyedül élek és nagyon magányos vagyok. Ha ez a vírus még 2-3 évig így kitart akkor esélyem sem lesz hogy normál módon megismerkedjek valakivel, mert szó szerint dolgozni és boltba járok csak. Kezdem azt érezni, hogy kifutok minden téren az időből és nem lesz normális családom :(

Tudom nem a legjobb ötlet, de lehet picit megpróbálkoznék az online társkereséssel, mert legalább ismerkednék emberekkel. Melyik oldal vált nektek eddig be?


2021. márc. 25. 22:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

Nekem a facebook társkereső oldala volt eddig a legszimpatikusabb. Ezen felül csak a tindert próbáltam, de ahhoz képest botrányos. De lehet, hogy csak én tapasztaltam így.

(26/N)

2021. márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%
Vidéki kisvárosban a Badoo és a Tinder sem rossz,igazolt embereket keress ezeken is szerintem,randivonal esetleg párom.hu .35f
2021. márc. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
A facebookos társkeresőt még nem próbáltam,ismerősök is láthatnak gondolom ezért nem mertem eddig kipróbálni.Ja és vigyázz a rengeteg csalóval!35f
2021. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Ismerősök nem láthatnak! :)
2021. márc. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%
Lehet kipróbálom,egyébként érdemes minden oldalon előfizetni legalább egy hónapot,így több funkció elérhető
2021. márc. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Randivonal régebben jó volt, most nem tudom, csak szinte minden szolgáltatás fizetős lett.

Férfiként azt tapasztaltam, hogy minden társkeresőn vannak olyanok, akik tiszteletlenül állnak a nőkhöz (ez enyhe kifejezés), fontos, hogy az ilyen férfiak által küldött negatív üzenetekbe ne éld bele magad és azonnal töröld, ne gondolj rá többet, lépj tovább.

2021. márc. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A Párom.hu-t nem ajánlom, nagyon sok a kamu profil.
2021. márc. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Arra keszulj fel, hogy rengeteg kreten hasznalja a tarskeresot, tehat ha azon veszed eszre, hogy mar elkuldtel 80-at es egyik se volt normalis, akkor az papirforma. A fizetos tarskeresokon mar nem futsz bele a tini fiukba, meg a fillereskedo pasikba, ott talan ebbol a szempontbol jobb a valasztek.
2021. márc. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Csakis fizetős opció. Ott is olyan pasik akik fizetnek. Kevesebb a kamus. És ha aberrált azonnal tíltsd le.
2021. márc. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Randivolnal, első találkozás. Én a tindert hanyagolnám.
2021. márc. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!