Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik társkeresőre érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőre érdemes mostanában beregisztrálni? (akár fizetősre)

Figyelt kérdés
Nem régen voltam badoon, randivonalon.. nem váltak be. Kicsit zavarba ejtő már a helyzet. Így közel a 30hoz jó lenne ismerkedni, de nincs hol élőben.. vagy nekem nincs szerencsém, de mindenki párkapcsolatban van, eljegyezve stb. Nektek mi vált be?

2018. szept. 22. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Párom.hu, Csajok és pasik, Elittárs...GYK...:D
2018. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tinder.
2018. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
miitt.hu
2018. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én még élő emberrel nem találkoztam pláne férfival akik ezen a szennyportálon érdemben összejöttek volna életük párjával.


Kedves kérdező nem szerencséd nem volt hanem ez egy ilyen világ.


Ha nem tudsz szocializálódni élőben és nincsen baráti köröd akkor mission impossible.


A külsőségek az anyagiasság és az erkölcstelenség világában a szendefiuk azon kapják magukat hogy 30-40-50 évesek és sehol semmi elpereg az élet, társ feleség család nélkül.


Tisztelet a kivételnek de a mai kor agymosott programozott embere már alkalmatlan a párkapcsolatra pláne az élethosszig tartóra, ez a koncepció ugyanis nem fér bele az új világrend koncepciójába.


Mindenki önmegválósít, önimád hatja a nem létező pénzét és jövőjét, miközben fogalma sincsen milyen világban él és az mi felé halad.

2018. szept. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem véletlenül alakul ugy az élet hogy az emberek többsége, ruppótlan adósrabszolga és ha jobban belegondol hajléktalan papíron, ezek a dolgok nem véletlenül vannak így alakítva.

Nem véletlen hogy a férfi már lényegében érdemben nem tud eltartani egy családot így vették el a tekintélyét a férfinak.

2018. szept. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


Egyébként nem értem, hogy az a következtetés honnan jött, hogy Férfi vagyok. :D


Tény és való, hogy annyira nem vagyok nagy barátkozós, van néhány jó barátom, közösségbe egy szinten járok pl. Egyetem mesterképzés. De ott rengeteg a tőlem sokkal fiatalabb...


Az elittársról nem túl sok jót olvastam, valakinek személyes tapasztalat?

2018. szept. 23. 12:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Az elittárs nekem nőként nem jött be. A miitt nagyon jó.
2018. szept. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

Ha nő vagy, bármelyikre, garantált a napi 10 levél.

Ha férfi vagy, egyikre se...négyévente örülhetsz, ha kapsz majd 1 levelet, és erre fizess havi X összeget. Arról nem is beszélve, hogy a női profilok elég nagy része kamureg, troll, vagy üzemeltetői bot.

2018. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4 a számból vetted ki a szót.

32f

Szóval kedves kérdező jobb ha most hagyod az egészet a fenébe és beállsz a mókus kerékbe pénz és önmegvalósítás.

2018. okt. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!