Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm miért érti meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért érti meg, hogy nekem csak nem annyi a párkeresés, hogy 2 napra beregisztrálok egy társkeresőre?

Figyelt kérdés

Barátnőm azt mondta, hogy csak 2 napig volt a társkeresőn, és már épp le akarta magát törölni, mikor én ráirtam.


Na most együtt vagyunk 1 éve.


Én 2,5 évig keresgéltem mindenféle társkeresőkön, kocsmákban, bulikban barátnőt. Nem kis idő és pénz és energia befektetés volt.


És akkor azt mondja a barátnőm, hogy nem volt neki 1 éve senkije....JA de amugy oda járt hozzá az elmult 3 honapban egy fiu, aki még arra sem volt képes, hogy megdugja...


AHAAAAA, én nekem meg 1-1 szexet is ugy kellett összekalózkodnom.


Lehet itt jönni azzal, hogy a nőknek NEM könnyebb...


Engem tökre hidegen hagy, hogy a "nőknek más a cél"


NEEEEM játszunk itt a kettős mércékkel...legyen ugyanazon cél az összehasonlitás alapja.


2016. nov. 21. 22:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

hűű.. jól összeilletek, ha ilyen gyerekesen viselkedtek


te meg mit rinyálsz itt ezen a sz..ron kattogva?


együtt vagytok, örülj már neki!


ha problémád van, akkor vele beszéld már meg, és ne itt legyen már nagy szád!

2016. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Hát nem csodálom, hogy nem kapkodnak érted.
2016. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Akkor mi is a lényege ennek a szófosásnak?
2016. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Nincs kettős mérce, az objektív tény, hogy nőnek szexet összeszedni rém egyszerű. Amikor azt mondják, hogy a nőknek nem könnyebb, akkor a párkapcsolatról van szó- mert az viszont ugyanolyan nehéz.
2016. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

Rengeteg nő szeret panaszkodni, hogy nem talál senkit. Pedig ott vannak előttük a jelentkezők.

És rengeteg pasi panaszkodik, hogy nem talál senkit. És tényleg nem találnak.

2016. nov. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

Ez van, mást nagyon nem tudsz csinálni, el kell fogadni a dolgokat és menni előre az életeddel.


Nekem rengeteg esélyem lett volna egyéjszakásokra, de ahhoz sajnos nincs gyomrom, mert kicsit undorodom azoktól akik csak úgy összefekszenek idegenekkel.


22/f

2016. nov. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hu bki... ezt most újra fogalmazd meg 😂
2016. nov. 22. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Na, ahelyett, hogy kiirtad ezt ide, most rég du.hattál volna egyet a csajoddal vagy mehettél volna vele valamerre vagy csak szimplán vele lehetnél... ennyi... mikor ott a nő nem tudsz vele mit kezdeni, mikor nincs, akkor meg rinyálsz!
2016. nov. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
4%

6-os.. te szent! :D

Imádom, mikor az a pasi, aki hónapok óta nem látott p.nát, vagy még soha alapból nem volt senkivel irtózik az egyéjszakás kalandoktól :)

Nem azt mondom, hogy ebből álljon az életed, de basszus.. ááh.. mindegy is.. hosszú... majd megérted úgy 70 év múlva.

2016. nov. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

Ez, amikor azt mondjátok, hogy a nőnek olyan egyszerű, hiszen neki csak válogatni kell... Ez nettó bullshit. Amellett, hogy természetesen nem igaz (mindenkire), amellett ha a "jelentkezők" közül nem választ senkit, akkor valószínűleg valamilyen okból nem jön be neki. Képzeld el azt a szituációt, hogy mész a piacon, és sorra ott vannak előtted a csodás gyümölcsök, mosolyognak rád a gyönyörű almák, szilvák, körték, minden, ami szem-szájnak ingere, olcsó is, szinte ingyen dobják utánad, tehát valójában semmi baj nincs velük- de te a piaci henteshez mentél, aki speciel pont be van zárva, és egyébként nem kérsz gyümölcsöt, valójában nem is szereted, akármilyen szép és csábító illatú. Ilyen esetben, amikor sem szükséged nincs rá, sem az igényeidet nem elégíti ki, akkor azért megállsz, vásárolsz és belekóstolsz azokba a csodás gyümölcsökbe, hogy hm, talán mégis ez kell nekem szalonna helyett, csak eddig nem tudtam? Hiszen ott van az orrom előtt, ott integetnek nekem az almák, hát csak kb el kell vennem, 5 ft kilója. Mekkora kis válogatós vagyok, hogy nem veszek ilyenkor, égessenek el a pokol hét tüzében, ugye?


Az egy dolog, hogy esetleg valamikor jelentkezik valaki, de nincs értelme belemenni, akár csak esélyt adni a dolognak, ha előre látni, hogy ebből komoly nem lesz. Ha meg csak dugni akar az ember lánya, akkor már, mint egy korábbi válaszomban írtam, akkor könnyen talál, olyat is akár, aki tetszik neki, mert amúgy, a pasik legtöbbje, aki olyan nagyon lelkesen "jelentkezik" a szegény kis szingli nőnél, tízből kilenc esetben megdugná egyszer-kétszer, majd rájönne, hogy amúgy tényleg nem illenek össze SEMMILYEN szinten, és még ő akarna dobbantani. Miután kiürül a zacsi, valahogy a fej is tisztábban látja a dolgokat. A nőknek viszont nincs zacsija, hogy kiürüljön, így (a párkeresésről van szó most első sorban, az élet más területeire ezt tessék nem értelmezni) könnyebb már szex előtt hideg fejjel végiggondolni, hogy a dolognak van-e értelme.

2016. nov. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!