Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a nők hány százalé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nők hány százaléka nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés

2021. márc. 27. 21:47
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több
2021. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
17%

Kevés. A legtöbb Nő szeretne. Sőt, meg megerem kockaztatni, (ezért kapni fogok) MINDEN Nő szeretne gyereket, csak egyszerüen vagy nincs erre alkalmas férfi, merthogy, a ferfiak többsége ugye selejt

(nőknél se sokkal jobb az arány) vagy annyira rossz mintákat látnak maguk korul, hogy inkább nem akarnak.

Én magyon örülök, hogy nekem osszejott.

2021. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
85%

"MINDEN Nő szeretne gyereket"


Nagyobbat nem is tévedhetnél.

2021. márc. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
De mégis mennyi ? Mert én se szeretnék és tudni szeretném hogy eláshatom e magam vagy még van esély rá hogy megtalálom életem párját? :)
2021. márc. 27. 22:11
 5/41 anonim ***** válasza:
94%

Én nem tudom. Sokáig szerettem volna, de egyre kevésbé érzem, hogy a mai világba szívesen szülnék. + azt az anyagi hátteret sem biztos, hogy pár éven belül meg tudnám teremteni bárkivel is, ahova már nyugodt szívvel szülnék. Barátnőim hasonlóan éreznek.

26 vagyok.

2021. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre senki nem tud pontos számadatot mondani. Én biztosan nem szeretnék gyereket, mivel ki nem állhatom őket, de mások nevében nem tudok nyilatkozni.


35/N


(A kettes válaszoló pedig eléggé beszűkült agyú. Az, hogy ő akart gyereket, nem jelenti azt, hogy mindenki akar. Ő pontosan olyan, mint az angol tanárom, aki azt mondta nekem, amikor 13 éves voltam és kijelentettem, hogy soha nem lesz gyerekem, hogy majd úgyis meggondolom magam. Azóta eltelt 22 év, már lassan háromszor olyan idős vagyok, mint akkor voltam, de nem gondoltam meg magam. Sőt, azóta még jobban erősödött bennem az az érzés, hogy nekem soha az életben nem lesz gyerekem!)

2021. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
89%
Ezt így százalékosan egészen biztosan nem lehet kijelenteni. De szerintem sokkal több nő nem akar gyereket mint ahány férfi. Legalábbis ahogy eddig tapasztaltam. Meg a férfiak a családból is könnyebben lépnek ki, a gyerek szinte mindig az anyával marad, szerintem férfiak is kevesebben akarnának ha átéreznék a gyerekvállalás súlyát, felelősségét, életre szólóságát.
2021. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg nö van, aki nem szeretne gyereket, köztük én is. Ez, hogy minden nö akar tulajdonképpen, csak a férfiak meg a rossz minták miatt nem, ez hülyeség. Én mindig is tudtam, hogy nem akarok, 20 évesen is tudtam és most 40 felett is tudom, az évek során soha egyszer nem gondoltam másképp. Tölem aztán a világ legjobb férfija is az enyém lehetne, nincs az az isten, akinek szülök.

Abszolút van esélyed, hogy megtaláld az igazit, én mindig így választottam, hogy csak olyat, aki szintén nem akar, és mindig találtam párt. Legutoljára 39 évesen, egy 42 éves férfit. Mindketten elváltunk egyszer, de egyikünknek sincs gyereke. Ezt mind a ketten hatalmas elönyként fogjuk fel és nagyon jól megvagyunk.

Ha társkeresözöl, akkor célzottan bele is tudod írni az adatlapodba, hogy nem akarsz gyereket és akkor eleve olyanok jelentkeznek nálad.

2021. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Világéletemben azt gondoltam, hogy nekem tuti lesz gyerekem, mert mit ér az élet nélkülük? 27 évesen kezdek rájönni arra, hogy sehol nem tartok még az életemben. Se normális karrier, se lakás, se egy olyan férfi akinek szülni akarnék. Sosem voltam külföldön, és alig buliztam még életemben. És igen, nem nőttem még fel az egész feladathoz. Most azt mondom, hogy nem érzem, hogy én ezt be szeretném vállalni, de nyilván ez a jövőbeli páromtól is nagyban függ.
2021. márc. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Az a baj senki nem jeletkezik nàlam mert szinte minden nő szeretne gyereket az adatlapjuk alapjàn .

De gondolom nem mindenki van fenn társkeresőn,de akkor hol lehet célirànyosan ilyen lànyokkal ismerkedni 20-30 év között?

Nem tudtok valami jó módszert?

2021. márc. 27. 22:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!