Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azoknak a nőknek akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a nőknek akik nem szeretnének gyereket nehéz párt találniuk?

Figyelt kérdés

2021. márc. 28. 08:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
"normálisat" gondolom nehéz. Mondjuk korosztály függő is.
2021. márc. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Mindig nehéz párt találni. Én nem akarok gyereket, de nem ez okozza a legnagyobb nehézséget.
2021. márc. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
26 éves nő vagyok, aki nem akar gyereket. Nagyon nehez olyan pasit találni, aki nem akar gyereket és a többi dologban is összeillünk.
2021. márc. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

Van most egy másik ilyen poszt is itt gyk.n. Az a kerdés, hogy csípőből nem akarsz e, vagy szeretnél, de bizonytalan vagy, mert nem takaltál még megfelelő férfit, megfelelo anyagi helyzettel.


P.S. Szerintem konnyebb, tobb ferfi nem akar, mint Nő

2021. márc. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

Vannak kizáró dolgok mindenkinél, nálam például ilyen a dohányzás, a függőség, az agresszió, a munkakerülés és a gyerek iránti vágy.

Minél több ilyen dolog van az ember "Biztos, hogy nem" listáján, annál nehezebb olyat találni, aki nem esik bele egyikbe se.

32 éves, gyerektelen nőként jöttem össze a jelenlegi párommal, fél év intenzív keresgélés után találtam meg. Ő se akar gyereket és neki pont egy ilyen nő kellett, mint én, aki nem fogja azzal nyaggatni x év után, hogy szülni akar + tudja, hogy én biztosan nem fogok "véletlenül" teherbe esni. Megtalálja a zsák a foltját. Vannak olyan tulajdonságok, amik egyeseknél hátránynak, másoknál előnynek számítanak.

2021. márc. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Akkor te szerencsés nő vagy , örülök hogy megtaláltad :)
2021. márc. 28. 09:53
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Pasi vagyok. Nem szeretnék gyereket, de nem azért mert pasi vagyok.


Úgy tapasztalom sok nő nem szeretne, meg is értem őket.

2021. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
33%
Férfikként mondom, hogy igen, mert ha talál is egy olyan hapsit, aki szintén nem szeretne gyereket, akkor más szúrja nő szemét a pasin (pl. a stílusa).
2021. márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Pedig mindenáron belekényszerít az állam a gyerekvállalásba. A lakáspiac mára például gyakorlatilag 3 gyerek vállalása esetén elérhető, amúgy maximum akkor, ha milliós fizud van. Szóval ha saját kérót akarsz, szülni kell. De az adóterhektől kezdve rengeteg minden a gyerekesekre van szabva.
2021. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Az allam lefizeti az embereket, higy szujenek. Jo is egy olyan orszagban, ahol majdnem 70% a valasi arany. Ezzel max azt erik el, hogy olyanok vallaljanak gyereket, akik nem feltetlen alkalmasak. Es felnyomjak az ingatlan arakat is (megnovekedett igeny)
2021. márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!