Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azoknak a nőknek akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a nőknek akik nem szeretnének gyereket nehéz párt találniuk?

Figyelt kérdés

2021. márc. 28. 08:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
10: Igen, már fel is nyomták. Az utóbbi 2 évben ugyanannak az ingatlannak nagyjából 5 millió forinttal nőtt az ára. A probléma az, hogy az emberek nagyrésze nem tud 2.5 millióval többet félretenni évente, mint korábban.
2021. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

2.5 millió?

Olyan szinten hónapról hónapra élnek ismerőseim, hogy kb. Hitelt vesznek fel arra is ,hogy enni tudjanak

2022. jan. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt nehèz.
2022. jan. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

10

Szerontem forditva nézed! Engem nem lefizettt, hanem esélyt adott, hkgy lehrssen gyerekünk! Érzed a különbséget!?

Mondom mashogy! Szerettem volna gyereket en is es a párom is! Viszont nem volt meg erre a lehetőségünk, amig nem.volt pl babavaro hitel stb.

Rengeteg ilyen ismerosom volt, hogy bár akar gyereket, de nem tehetik meg, mert nem futja rá!

2022. jan. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
"Olyan szinten hónapról hónapra élnek ismerőseim, hogy kb. Hitelt vesznek fel arra is ,hogy enni tudjanak" Amikor egy burkolni nem tudó burkoló napi 70.000 -ért jön dolgozni és fenyegetődzik amikor 3 nap után kidobom. Leamortizálódott az ország. 20 éve elhúztam, a maradékot most adom el. Egy szakmunkás q..va jól megtudna élni, ha bármit megtudna csinálni. Akár Magyarországon, akár nyugatabbra. Akinek meg kajára nem futja a tehetségéből dögöljön éhen. Ez a darvinizmus.
2022. jan. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"A lakáspiac mára például gyakorlatilag 3 gyerek vállalása esetén elérhető"

Érdekes. Mi a faxból fox felnevelni 3 kölköt ha csóró vagy? Nekem van 3 felnőtt gyerekem. Lakásaim. Tudnék is még venni. Egy semmihez nem értő szakmunkás nai 70.000-et elkér. Rég leléptem az országból. A maradékot most számolom fel. Megdöglötök a saját semmihez nem értő, tehetségtelen, kontaszelektítív szarotokban.

2022. jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
15: Gondolom a 160ezret kereső középiskolai tanárok meg haljanak éhen ha nem jól burkolnak! H_lye...
2022. jan. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Haljanak éhen, ez a darvinizmus. Meglehet élni. Megtudok élni. Aki nem tud vessen magára. Lexarom, hogy aki nekem fordítóprogramok elméletét tanított az egyetemen éhendöglik. Fordítóprogramot nem tud írni, mást sem tud megcsinálni. Sem programozni, sem burkolni.
2022. jan. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18: Majd amikor nem lesz nővér aki ellásson a kórházban, akkor sipítozz, hogy "megtudok élni". Mondjuk a tanárokkal jogos a dolog, ha akkora idiótákat neveltek, mint amilyen te lettél. Sajnos ha ez néhány kommentből feltűnik, akkor nagy gond van. A darwinizmust akkor emlegesd, ha van fogalmad róla mi az egyáltalán. Nem feltételezem, hogy lenne.
2022. jan. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Miért is vagyok idióta? Nekem nem kell állami egészségügy. Németországban a maximumot fizetem a kötelezőre munkáltatóval együtt kb. havi 300.000 forint. Ezért qvázi sokkal xarabb az ellátá mint Magyarországon. Szakorvos nincs csak féléves várólistára, fogat szemüveget, drágább gyógyszert nem térítenek Kibaxott maffia. Miért kell nekem finanszíroznom a migránsok és Harz-4 esek ellátását? Akinek nincs pénze magán egészségügyre dögöljön meg! Az államiban is megfog.
2022. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!