Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért csak azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért csak azt szabad mondani, amit hallani szeretnének?

Figyelt kérdés
Miért bántódnak meg az őszinteségen? És főleg akkor, ha ez a férfi részéről elutasítást jelent, akkor miért viselkednek úgy emiatt, mintha ez valamiféle főbenjáró bűn lenne a férfiak részéről?
2011. jún. 12. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Én megkereslek és jól meggyepállak, ha még egyszer kiírod ezt, esküszöm. Ne haragudj, de tudom, hogy te ugyanaz vagy, aki ezt folyton kiírja unos-untalan.
2011. jún. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Mert számukra ismeretlen az őszinteség fogalma. Pontosabban egyenlő a bunkósággal. Ezért ők sem őszinték, és azt se értékelik, ha te az vagy velük.
2011. jún. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Én megkereslek és jól meggyepállak,"

nyugi öreg vegyél nagy levegőt:D

2011. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
mert a nőket nem érdekli hogy te mit gondolsz, csak azt szeretnék hallani amit ők gondolnak csak mélyebb hangon :D
2011. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

az őszinteséget senki se viseli jól, a nők főleg nem sajnos


ez van, nem véletlen koppan nálam is a csajok 99%-a :/


25/F

2011. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és díjazom ha a párom őszinte velem, és megmondja, ha nem tetszett neki amit éppen csináltam vagy bármi. Szóval nem minden nő ilyen.
2011. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, annyira nem viseled az őszinteséget, hogy minden választ töröltetsz, amiben arról van szó, hogy ezt hetente megkérdezed, vajon miért?

De akkor leírom hatodjára is:

A legtöbb ember nehezen viseli a visszautasítást, mert rosszul esik neki. Valószínűleg nagy reményeket fűzött a leendő kapcsolathoz, ezért csalódott. Ez a csalódottság különféle reakciót válthat ki emberekből temperamentumuk szerint. Akár tetszik, akár nem, ez így van. Nőkkel ugye nincs tapasztalatom, mert nőként nem kezdenek ki velem nők, de ahány pasit visszautasítottam, annyiféleképpen reagálták le. Volt aki haragudott rám, volt aki nem. Ennyi a lényeg.

2011. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Akkor kicsit átfogalmazom: miért mondják a nők azt, hogy "ha egy nő olyan helyzetet teremt, hogy egy férfi visszautasíthassa őt, akkor meg is érdemli".


Ez olyan, mintha a férfinak nem lenne joga elutasítani a nőt, ha úgy gondolja, hogy nem ő lesz számára a megfelelő társ.

2011. jún. 12. 18:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem értelek... nem mindegy neked, hogy mit gondol rólad egy nő, akitől semmit nem akarsz? Ha olyan h*lye valaki hogy emiatt fő a levében, akkor hagyjad szépen rá, ez ilyen egyszerű.

Egyébként én is díjazom ha a párom/leendő párom őszinte és elmondja hogy mi az ami tetszett neki, illetve mi az ami kevésbé, mi az amiben változnom kéne stb. A probléma az, hogy sokan az őszinteséget nem tudják elválasztani a bunkóságtól és az elvárás állítástól, márpedig azt nagyon nehezen viselem, ha valaki a szememre olvassa a dolgokat és elvárásként vágja a képembe hogy miben KELL változnom.

2011. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért mert a nők azt hiszik, hogy a férfiak olyan primitív állatok, akiknek csak a szex az életük és a p.csük után mennek. Ha pedig visszautasítanak egy csaj, az nagyon bekavar az érzékeny lelki világuknak, mert rá kell döbbenniük, hogy a külsővel nem lehet mindent elérni. És egy férfinak is joga van visszautasítani egy nőt, ha nem felel meg neki valamilyen téren. Be is b.szna, ha nem lenne. Ha pedig egy nő emiatt elkezd rinyálni, magasról le kell szarni. Nehogy már belemenj egy kapcsolatba, csakhogy ne sérüljön meg egy elkényeztetett kis ribanc.
2011. jún. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!