Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az örök szingli "nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az örök szingli "nem tudok bizni a férfiakban" tipusú nőknek konkrétan mi bajuk van?

Figyelt kérdés

Nem, ismét csak nem rólam van szó, még mielőtt :)

Komolyan érdekel mi van az ilyen nők fejében. Mi a sztorijuk.


2021. márc. 29. 09:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
65%
Egyszerűen csak tele van a "tökük" velünk. :)
2021. márc. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
97%

Az apjuk egy tróger volt, nem volt szerencséjük a pasikkal. Sokukat molesztálták, esetleg megerőszakolták, mert ez rengeteg nővel megesik attól, hogy nem beszél róla.

Ennyi. Vágyik egy társra, de nem tud bízni benne,mert az ő életében nincs pozitív tapasztalat. Akinek a bizalmával többször visszaélnek bármilyen helyzetben, az utána nehezen bízik.


Ez érdekes amúgy mert én is így jártam, molesztálás, nárcisztikus nevelőapa, a férfiaknak sem nagyon kellettem, végignéztem pár válást az ismerősök között, volt sajátom is. Egyedül maradtam a gyerekemmel. Mégis tudok bízni egy férfiben. De nehéz nem elveszíteni ezt a pozitív hozzáállást.

2021. márc. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
100%

Pl az apjuk lelépett. Nem egy szimpla válás, hanem konkrét otthagyás vagy nem korrekt viselkedés.



Én nem azért vagyok szingli mert az akarok lenni, hanem mert szerencsétlen vagyok:D

Nem mondanám hogy borzasztó az apámmal a kapcsolatom, mert nem, de elég csúnya válása volt a szüleimnek, apámmal kapcsolatban meg sok problémám van.


A szeretőjét a családja, a gyerekei elé helyezte és tett vagy mondott olyan dolgokat amit szerintem egy apának meg úgy alapból az embernek nem lenne szabad. Nem nem volt erőszak, nem alkoholista semmi ennyire komoly.


De hiába többdiplomás ember, ha önző és sose nőtt fel ahhoz hogy apa legyen, pláne családfő.


Szóval en speciel nem vagyok lelki sérült de tény és való hogy azért van hatása a gondolkodasmódomra. Nem vagyok naiv, inkább gyakorlatias vagyok.


Ha azt éreznem hogy van valami feloldhatatlan ellentet egy kapcsolatban, nem maradnék benne csak mert szerelmes vagyok mint sokan mások. Nem idealizálom túl a kapcsolat, házasság témát, pedig még csak 25 sem vagyok.

2021. márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
89%

Igen, ez általában az apából indul ki.

Gyakorlatilag a legtöbb sérelmünk a szülőktől származik. Érdemes önelemezni és megtalálni ezeket a pontokat, hogy rendet rakjunk magunkbam.

2021. márc. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:

Ezek nagyon érdekesek, köszönöm h megosztottátok.


Mi a helyzet a szimplán csak picsogó drámakirálynőkkel? Ők miért hangoztatják a "bizalmatlanságot"?

2021. márc. 29. 09:46
 6/67 anonim ***** válasza:
21%

Általában ez szokott lenni hogy folyamatosan összejönnek a nőcsábász casanovákkal, aztán azok azt csinálják amihez értenek, és ettől megsértődnek.

Másfajta palival nem próbálják ki mert az "aranyos de csak barát".

2021. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
81%
honnan tudod, hogy szimplán picsog?
2021. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A kérdező kommentje:
Nemtudom, csak erre is rákérdeztem.
2021. márc. 29. 09:55
 9/67 anonim ***** válasza:
91%
Középkorú barátnőm mesélte, hogy nincs tele a "töke" a férfiakkal, de szerinte ő már nem képes alkalmazkodni más életébe, családjához, barátaihoz, aki meg nagyon csak az övébe akarna, mert gyökértelen, nincs saját élete, az sosem véletlen. Plusz szerinte túl erős meg önálló lett, ahhoz, hogy kicsit megmenthessék, és az kell a férfiaknak, hogy tisztelve és hasznosnak érezzék maguk. Tehát marad, hogy ha olykor képbe is kerül valaki, azzal csak párhuzam programozgatnak, amíg tart... de közös életet építeni nem akar és keresni sem keres.
2021. márc. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
19%

3 oka lehet:

- Gyerekkori trauma (apa, nagyszülő, vagy más ffi ismerős)

- Félresiklott kapcsolat (rossz partnerválasztás)

de a legröbb esetben

- sztereotípiáknak való kötelező megfelelés - ma már a nőknek KÖTELEZŐ gyűlölni, lealázni a férfiakat.

2021. márc. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!