Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért pánikolnak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pánikolnak az emberek egy bizonyos kor felett?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy főleg nők, harminc, negyven felett miért félnek?

43 éves nő vagyok és független és én ezt imádom. Szeretem a munkám, a hobbijaimat az életemet. Nem kérkedés, tényleg kíváncsi vagyok.

Én még lélekben gyerek vagyok ráadásul.

És ezt tapasztalom a környezetemben is, hogy még sokan szabadon élnek.

Jó én valószínűleg ilyen független lélek vagyok, de őszintén kíváncsi lennék, hogy azok akik pánikolnak, hogy nincs társuk, vagy van, de inkább eltűrik a rosszat, mint egyedül legyenek, ők mitől félnek?


Egyedül lenni nem egyenlő a magánnyal. Nekem egyszerűen furcsa, főleg, hogy olvasom van, aki már negyven évesen úgy érzi bezárult minden kapu.


Nem vagyok jelenleg sem egyedül, viszont nem is kötöttem le magam házassággal. Én bediliznék, ha így aggódnék nap mint nap.


Látom, hogy van pár új ráncom és ilyenek, de sok esetben még jobb is vagyok mint régebben. Nyugodtabb, megfontoltabb és nyitottabb. És pont korral jött, hogy élvezem a békét


2021. márc. 29. 17:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Te te vagy, más meg más. Vannak, akik számára riasztó, hogy egyedül vannak. még amíg dolgoznak, csak-csak találkoznak emberekkel, de később? ha vannak is barátok, ők is öregszenek, esetleg már nehezebben veszik rá magukat közös programokra. Sokan félnek a magánytól. Meg aztán egyeseknek van igényük szexualitásra. persze ehhez nem feltétlenül kell társ, de sokan így szeretik. Szóval sokfélék vagyunk.
2021. márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

1 Értem. Igen, még jó hogy a barátok is öregszenek :)

Nehezebben közös programra? Hát akkor nem barát. De ezért házasodjak mondjuk? :)

Nekem is van igényem szexualitásra , van is :) És nem feltétlen érzelemmentes menetekre gondolj.


Igen, sokan félnek a magánytól, de pont ezt írom, hogy mitől lenne ez magány.? Társas magány na az létezik mikor foggal körömmel ragaszkodsz a biztoshoz

2021. márc. 29. 17:26
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Azért nem az az általános, hogy 40 felett sok lenne a magányos nő.

Most vagy túlzottan általánosítasz, vagy csak dicsekedni jöttél.

2021. márc. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
2021. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

40 éves nő vagyok és nem félek a magánytól, szeretek egyedül (is) lenni, ezt bizonyítja, hogy több éve nincs párom (szexpartner sem), de még sem így tervezem a további életem. Szeretnék társat, de nem görcsösen, csak hogy legyen valaki, mert arra találnék két perc alatt jelöltet. Viszont igazi társat nehéz találni. Akikkel eddig ismerkedtem, azok mind csak szórakozni akartak. Szóval pánik nincs, de erős vágyakozás van, és ez nem ugyanaz. Szerintem sokan vagyunk ebben a helyzetben.


Kérdező, neked van valakid, és azért így könnyű kioktatni azokat, akik mellett semmilyen szinten nincs férfi.

2021. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
20%
Vannak akik egyed magukban gyengék elesettek, és más energiáját szeretnék felélni ezért szükségük van mindig egy társra.
2021. márc. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%
Én nem szeretek egyedűl lenni és nagyon szeretek szexelni ezért nem vagyok egyedül... Pedig nagyon gáz a kapcsolatom..
2021. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

3. Nem dicsekedés, miért lenne az? Jól érzem magam.


5. Nem oktatok senkit nekem szimpatikus amit írtál.


6. Hiába pontozat le, én ezzel egyetértek. Sokan nem tudnak egész emberként élni egyedül.


7. Válts jobbra ;)

2021. márc. 29. 20:35
 9/24 A kérdező kommentje:
*pontoztak :)
2021. márc. 29. 20:36
 10/24 anonim ***** válasza:
41%
Te valami budapesti cégvezető lehetsz.
2021. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!