Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szoktatok gondolkozni azon, hogy -egy bizonyos emberrel kapcsolatban- mi lett volna ha?

Figyelt kérdés
Még az egyetemi évek alatt volt egy lány szaktársam. Nem igazán mozogtunk egy körökben nem is nagyon beszélgettünk egymással. Egyszer aztán segített egy zh dolgozatban. Innentől elkezdtünk beszélgetni, egyre szimpatikusabb lett, kezdtem észrevenni benne a nőt. Úgy vettem észre én is szimpatikus voltam neki. Aztán egyszer csak úgy a semmiből barátja lett. Igazából ekkor még nem sajnáltam annyira, mert még nem is volt erős az érzés, de tovább beszélgettünk. Én bennem ezek az érzések tovább erősödtek, de nem léptem tiszteletben tartottam a kapcsolatát. Vége lett az egyetemnek mindenki élte tovább az életét. Én se ragadtam le nála voltak más nő ügyeim. Pár hónappal ezelőtt ráírtam, sokat beszéltünk és bennem azóta ezek a fele-más érzések vannak. Nagyon sokat gondolok rá. Elképesztően sajnálom, hogy akkor szó szerint lemaradtam róla annak ellenére, hogy tudom nem hibáztam semmit ez egyszerűen így alakult, túl későn vettem észre. Szerintetek anno el kellett volna mondani neki hogy érzek? Nem kérni, hogy hagyja el az akkori barátját csak elmondani neki hogy én így érzek.
2020. nov. 17. 18:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Gondolom sokan azt fogjátok írni, hogy próbálkozzak be nála újra, de állítólag van egy új nagyon jól működő kapcsolata..
2020. nov. 17. 18:05
 2/11 Manócska1 ***** válasza:
84%
hasonló volt nekem is,csak még általánosba. én 7-es voltam lány ő 8-os srác. reménytelenül szerelmes voltam belé. rossz volt hogy nem viszonozta,pedig tudta.. azóta rég férjhez mentem,ő nem nősült meg de csak ritkán látom és bizony még mindig felkavar.. szerintem már mindegy hogy elmondtad vagy nem ez már a múlt
2020. nov. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem szoktam azon gondolkodni ,hogy mi lett volna ha. A múltból igyekszem tanulni és ennyi, semmi több ami volt elmúlt, elengedtem.
2020. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Itt engem nem az zavar, hogy viszonozta vagy nem. Inkább az, hogy elég jó esélyem lett volna ha előbb észreveszem. Ja és igen ő erről nem tud.
2020. nov. 17. 18:14
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ha jól működő kapcsolata van, akkor mostmár hagyd. Nehéz, de tovább kell lépni
2020. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hogy most mondjam el akkor hogy éreztem. Úgy értem mikor egyetemisták voltunk.
2020. nov. 17. 18:22
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ezen már kár rágódni. Jobb ha a múlt, múlt marad.

Olyan volt párom van, akivel tudom, hogy rosszkor találkoztunk. Nagyon nem volt nyitott az elköteleződésre, így én léptem ki a kapcsolatunkból. Azóta sokszor mondta, hogy sajnálja, mert ennyi év után is úgy látja, hogy én voltam a nagy betűs nő az életében. Én is sajnálom, mert tudom, hogy valami baromi jót is kihozhattunk volna a kettőnk dolgából, de hát nem így alakult. El kell engedni.

2020. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En soha nem gondolkoztam ugy a regi embereken hogy mi lett volna ha, nem tudom ki hogy van ezzel, de nekem szinte eszembe sem jutnak. Azokat mind lezartam, okkal, es mar csak arra emlekszem szinte hogyan kezdodott es hogyan vegzodott, a ketto kozti idoszakbol talan ha nagyon eltoprengnek akkor tudnek felidezni 1-2 dolgot de nem is szoktam ilyeneken egyaltalan agyalni, pedig tobb eves kapcsolatrol is van itt szo. Tokre nem erdekel, kb mintha meg sem tortent volna. Pedig akkor nagyon komolyan vettem.
2020. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8as vagyok, meg azt hozza tennem, hogy a volt fiuk mindketten mar meghazasodtak, es mikor ezt meglattam arra gondoltam hogy hala istennek hogy vege lett, es nem en vagyok a delikvens :D Nem valtunk el ugyan csunyan de utolag vissza gondolva mindketto egy nyomi volt szoval nem tudom mennyire mervado a valaszom
2020. nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Pár hónappal ezelőtt ráírtam, sokat beszéltünk" - Én középsuliban voltam szerelmes az osztálytársamba, évekkel később ráírtam, de válasz nélkül letiltott...


"állítólag van egy új nagyon jól működő kapcsolata" - Ha nekem visszaírna az a lány, másnap már találkoznék vele, és abszolút nem érdekelne milyen kapcsolata van.

30/F

2020. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!