Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők az internetes társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők az internetes társkeresőkön párkeresést folytatnak vagy ideák üldözését?

Figyelt kérdés

30 alatt, fővárosban, hogyan nem talál magának egy szép, tanult és csinos lány magának párt 3-6 hónap alatt?


Pár ismerőssel is szembefutok társkeresőkön és értetlenül állok előtte, hogy a sokadik alkalommal látom újra ugyan azon a platformon / akár más újabb portálon is (pl egyik hónapban látom Tinderen, rá másfél-2 hónapra Bumbleon. Utóbbin annyira kevés lány van, hogy 99%, hogy új regisztráció). Értem én, hogy velem nem akar kezdeni, mert úgy gondolja ő szebb, jobb különlegesebb....


DE neki ez komolyan jó, hogy 5. hónapja mindenkivel megteszi az első sokszor iszonyat unalmas köröket??? Látszólag próbálkozik, valamilyen szinten energiát fektet bele - új regisztáció, másik portál, új képek.


Nem gondolja, hogyha 5000-10000 pasiból nem talált magának valakit, úgy hogy ez a jelentkezők száma, nem az akit elé dob a portál, akkor benne van a hiba?



2021. márc. 31. 22:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
89%

Te honnan tudod, mennyi a jelentkezők száma?


Lehet, keres valakit, nem csak egy farkat, hogy ne legyen egyedül.

Lehet, talált is valakit, csak nem vált be a kapcsolat. Tudod, az egy dolog, hogy a kezdeti szimpátia megvan, az még messze nem garantálja, hogy a kapcsolat is működni fog.

2021. márc. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyat keres valaki oda kevés annyi, hogy az illető után érdeklődnek és a másik is komolyat akar. Vagy ha ennyi elég lenne, akkor kb az is hasonlóan komolyan párválasztási technika, hogy kivel passzol a ruhánk. Ha a másik is kék felsőben van akkor összejöhetünk, bármilyen is a személyisége.


Szerintem aki nem csak partnert keres ahhoz, hogy ne rohadjon meg egyedül vagy legyen kivel dugni, amíg nem jön élete szerelme, hanem komoly kapcsolatra vágyik, ami nem fuccsol be 1-3 év alatt, ott bizony válogatni kell. Nincs mese. Akár férfi vagy akár nő.

2021. márc. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
97%
Többek között ezért nem fogok soha társkeresőt használni.
2021. márc. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
31%
Az a baj, hogy férfi ésszel gondolkodsz, a nők meg.... nők. Nekik édes mindegy hány ezer férfi közül válogathatnak, nekik egy férfi kell: a létező legjobb. Miközben a rájuk váró, magányos férfiak tömegeit ignorálják, ugyanazon a pár überpasin marakodnak, akik -mivel az összes nő rájuk pályázik- szó szerint belefulladnak a punciba, így aztán alkalmi szexen kívül másra nem is lehet őket bírni. És az egészben a legszebb, hogy azt, amit ezekkel a férfiakkal megtapasztalnak, na azt vetítik rá az ÖSSZES férfire.
2021. ápr. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
68%
#14 Ha így is lenne (persze, hogy nem így van:D), miért érzed úgy, hogy a nők tartoznak a férfiaknak bármivel is? Nem kötelességük összejönni veletek, csak azért, mert magányosak vagytok, vagy éppen nektek ő bejön. Szerintem majd mindenki eldönti, hogy kivel szeretne együtt lenni.
2021. ápr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
48%
Mi az, hogy miért érzem úgy? A kérdező feltett egy kérdés, hogy a nők miért nem jutnak semmire, holott férfiesszel felfoghatatlan választékból válogathatnak, én meg válaszoltam, hogy miért. Minden mást te látsz bele.
2021. ápr. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
65%

Rengeteg nő azért lóg a társkeresőn, mert amúgy unatkozik és várja a csodát. Így meg, legalább addig sem unatkozik.


Egyébként vicces, hogy miközben tényleg vannak olyan nők, akik évekig lógnak a társkeresőkön és senki sem jó nekik, addig itt róluk is simán leírja pár hisztis nő, hogy biztosan nekik sem nagyok az igényeik. Ja... Ha valakinek több 100 emberből senki sem jó, annak tök átlagosak az igényei, miközben más 100 emberből is talál neki megfelelőt.

2021. ápr. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
49%

#11es honnan is tudhatna a kérdező ilyeneket mint pl mennyi mindenen elbukhat egy kapcsolat. Hisz valószínűleg nincs tapasztalata. Különben nem itt írkalna a frusztraciojat.


Elarulok neked egy titkot kérdező. Nem ostromoljak úgy a nőket a valóságban mint azt te gondolod. Én állítólag jó nőnek számítok, tény hogy látom hogy sokan megneznek de tudod ezekből hány próbálkozik be? A bottal se kategória akinek kiesik a kapanyel a szájából. A normálisak nem igen. Ők csak messziről néznek mert beszariak.

Tarskereso annyiból jobb hogy írásban bátrabbak ezek az emberek. És könnyen ki lehet szűrni egy csomó hülyét. Ennek ellenére én is évekig voltam fent. Mert 90 százaléka csak szexet akart, a többi nyomorék az exen nem volt túl, volt aki alkoholista volt, volt aki mentális beteg, volt aki meg csak szimplán közölte hogy "hát nem fogtal meg".

2021. ápr. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
44%

#18: Ne haragudj, de te észreveszed magad? Alpári módon elszidod a férfiak többségét és felháborodsz, hogy olyanok próbálkoznak nálad, akiknek kiesik a kapanyél a szájukból? Jó reggelt! Pont olyanok próbálkoznak nálad, amilyen te vagy. Nem esett még le?

A normális pasik nem azért nem próbálkoznak nálad, mert félnek, hanem mert nem kíváncsiak rád.

2021. ápr. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
50%

#18: Akkor most vagy az van, hogy a kövér, 30-as kolléganőim jobban bejönnek a mai férfiaknak, mint te, aki "állítólag jó nő", mert társkeresőn folyamatosan kapja az üzeneteket és van közte elég sok normális is és már ő is úgy válogat, hogy izmos kell meg Ryan Gosling.


Vagy valahol ferdítesz és mindenkit leírsz és ha itt írna rád valaki ismerkedési céllal sem válaszolnál még úgy sem, hogy nem is tudsz róla semmit, mert itt nincs kép sem és egy csomó karaktert be kell pötyögni, mire egyáltalán eldöntheted, hogy ez is kuka, mint a többi 99%

2021. ápr. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!