Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők az internetes társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők az internetes társkeresőkön párkeresést folytatnak vagy ideák üldözését?

Figyelt kérdés

30 alatt, fővárosban, hogyan nem talál magának egy szép, tanult és csinos lány magának párt 3-6 hónap alatt?


Pár ismerőssel is szembefutok társkeresőkön és értetlenül állok előtte, hogy a sokadik alkalommal látom újra ugyan azon a platformon / akár más újabb portálon is (pl egyik hónapban látom Tinderen, rá másfél-2 hónapra Bumbleon. Utóbbin annyira kevés lány van, hogy 99%, hogy új regisztráció). Értem én, hogy velem nem akar kezdeni, mert úgy gondolja ő szebb, jobb különlegesebb....


DE neki ez komolyan jó, hogy 5. hónapja mindenkivel megteszi az első sokszor iszonyat unalmas köröket??? Látszólag próbálkozik, valamilyen szinten energiát fektet bele - új regisztáció, másik portál, új képek.


Nem gondolja, hogyha 5000-10000 pasiból nem talált magának valakit, úgy hogy ez a jelentkezők száma, nem az akit elé dob a portál, akkor benne van a hiba?



2021. márc. 31. 22:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
#20 Imádom a kövér kolléganő mítoszt. Én mindig úgy jártam hogy a vékonyabb barátnőim kellettek, még ha csúnyácskák is voltak. Utána meg a pasijuk titkon bepróbálkozott nálam. De nem én kellettem, mert velem nem lehetett villogni. És még csak olyan kövér sem vagyok.
2021. ápr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Ez azért fura, mert rajtam kívül rengeteg barátom társkeresőzött vagy még társkeresőzik is és egyikük sem alkoholista, mentális beteg, nem verte a párját meg hasonló borzalmak. (#18-ra reagálva)

Sőt, van munkájuk, hobbijuk, életük, sportolnak, 90%-a gyereket is szeretne. Ehhez képest mindenki szenvedett a társkeresőn az elutasítástól és a feléjük irányuló érdektelenségtől.

Egy közös bennük, átlagosan néznek ki, nem úgy, mint a top férfi modellek.

2021. ápr. 1. 14:44
 23/29 anonim ***** válasza:
73%

#19 azokat szidom el akik megerdemlik. Ne haragudj hogy az alkoholistat meg a dugójanit és aki nincs túl az exen de azért ismerkedik nem tudom és nem is fogom tisztelni.


#20 persze hogy írnak a kövér kolleganonek is. Mert rengeteg kövér férfi is van (meg fogatlan, meg igénytelen stb) akik tudják hogy csak olyan nőt kaphatnak meg mint a kolléganőd.


Kérdezőnek: nem mondtam hogy minden férfi ilyen aki tarskereson van. Csak azt hogy nehéz normálisat találni. Nekem sikerült de évekig próbálkoztam. És nem egy ryan gosling lett a párom. Sőt, alacsony és kopaszodik a drága, de káros szenvedelyektol mentes, intelligens rendes ember.

2021. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
48%
A rájen groszlingot üldözik, csak ő nem ér rá.
2021. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
46%

Férfiként egy tematikus ("spiri-ezo-pszicho") társkeresőn vagyok jelen, és elég csalódott vagyok. Az adatlapom teljeskörűen ki van töltve, olyan szinten, hogy képet lehet kapni róla a személyiségemről, a világomról, és érzékelhető, hogy tanult, művelt ember vagyok. Az igényeim nem nagyok.

Nyitott vagyok kapcsolatra, barátkozásra is, a kommunikáció is fontos számomra, egy másik ember világának megismerése, de alig egy-egy esetben jut el ilyen szintre a kapcsolat. És ettől még hol van a párkapcsolat..? Nagyon kevesen vannak, akik azután, hogy megnézem, szivecskézem az adatlapjuk, "veszik a fáradtságot", és ránéznek az adatlapomra. Miért? Miért nem becsülnek többre egy tanult embert, aki dolgozik, mellette képzi magát, normális hobbijai vannak. Miért ennyire passzívak a társkereső nők? Minek regisztrálnak, ha még egy érdeklődő adatlapját sem nézik meg? Vagy miért okoz nehézséget üzenetben egy kedves mondatot leírni a másiknak?

2021. ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
50%
,,Érzékelhető, hogy tanult, művelt ember vagyok." Na ez baj. Ez mostanában nagyon nem trendi.
2021. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
26-os, nem trendi "biodíszletet" keresek magam mellé, hogy "villogjak" vele (ilyen nőket lehet bérelni is), hanem társat, illetve legalább olyan (nő)személyt, akivel megértjük egymást, el tudunk egymással normálisan beszélgetni.
2021. ápr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
37%
27-es: Ez rendben van, de a társkereső oldalakon nem az számít, hogy te kit keresel, hanem hogy a csajszik körében mostanában melyik csúcspasee-típus a legmenőbb. Hát közel sem a művelt.
2021. ápr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
28-as, vannak nők, akik nem látnak reálisan, illetve nem látják sem a maguk, sem bizonyos férfiak korlátait, és a maguk értelmezése szerinti "csúcsra törnek" - velük nekem nincs dolgom, a többiek közül szeretnék egy társat. :)
2021. ápr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!