Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatot hol lehet találni Budapesten?

Figyelt kérdés

Járvány idején nem sok ember mozdul ki így, hogy találhatnék magamnak csajt?

Férfi vagyok 27 éves.



2021. ápr. 1. 01:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten.


Amúgy ember, mit vársz? Hogy van egy fix hely, ahol neked ott lesznek a csajok, hogy megdugd őket, csak azért, mert épp olyan a kedved? Ha eddig tudtál szexkapcsolatot találni, akkor pont ugyanott most is tudsz. Ha eddig nem tudtál, akkor most sem lett több lehetőséged.

Egyébként, meg ott a tinder vagy a baráti köröd.


(Naaa, ma vajon elszidnak minden nőgyűlölőnek és incelnek, mint a tegnapi kérdésemnél? Vagy leesik az érintetteknek, hogy pont ugyanúgy írok mindkét nemnek?)

2021. ápr. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Egyesek azt hiszik, hogy Budapest maga a kánaán. Maximum több ember van és több a választási lehetőséged, de a férfi is és ami a legrosszabb: a vadászok többsége is itt összpontosul.


Szexkapcsolatot kétféleképpen találhatsz. Vagy már ismered a lányt és bízik benned és be is jössz neki, csak valami miatt nem akar kapcsolatot. Ehhez hatalmas szerencse kell és nem árt a széles szociális kör, ami most a vírus miatt nem működik. Előtte kellett volna partiarcnak lenned több ezer ismerőssel és flörtölgetned az uncsizó lányokkal, hátha valamelyik horogra akad.


Neten csak akkor, ha nagyon jól nézel ki, de akkor is nagyon nehéz, mert a nők az álompasinál sem értékelik, ha csak szexelni akar, de ott belemennek. Átlag Józsinál nem.

2021. ápr. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
NEKED, sehol, mert életképtelen vagy!
2021. ápr. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 2. leírt mindent. Vagy ismerősi körből, ha az ismerősi köröd nagy, sok benne a lány és azok egy egész nagy része jó pasinak tart.


Vagy Tinder, internet, ha jól nézel ki.


Ezek a lehetőségek vannak. Persze értjük, hogy neked egyik sincs meg, különben ki sem írnád a kérdést.

2021. ápr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Haaat

Ha ilyesmire vágysz, fizetned kell érte

2021. ápr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Én két éve egy internetes oldalon találtam. Szexkapcsolatnak indult, szerelem lett belőle. De mivel O házas, egyelőre marad meg ez a felállás.En nem tartom magam bomba nőnek,a pasi sem tartja magát annyira jó pasinak. Egymásnak viszont tökéletesek vagyunk. Én több pasival találkoztam előtte, O meg csak velem. És bejött a dolog.
2021. ápr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hol lehet szexkapcsolatot találni? Menj el a Móricz Zsigmond körtérre ott kidobtak most egy csomót! Zöld konténerben vannak.
2021. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!