Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek tisztában vannak azzal hogy a keresztény szemlélet mellettük áll?

Figyelt kérdés
Tömören a tanítás lényege hogy házastársaddal tedd amúgy ne paráználkodj, pláne ne más házastársával. Ebből kifőzték sokan hogy démonizálja a szexet pedig a cél hogy mindenkinek jusson valaki, ne az legyen mint az utóbbi évtizedekben egyre inkább, hogy szűk kör háremet tart többi férfi meg szárazon marad. Incelek ezt respektálják vagy ők is szajkózzák ezt a "már a 21.század van szóval.." szöveget? Netán mégis tetszik ez a mai trend nekik csak szerepet szeretnének cserélni mint az a jobbágy akinek nem feltétlenül a társadalmi különbség ténye nem tetszett hanem hogy nem ő az arisztokrata?

2021. ápr. 2. 04:08
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
67%
#40 ekkora marhaságot ritkán hallani. Idős emberekkel dolgozok. Rengeteg sztorit hallottam milyen férjük volt. Hidd el, a kutyát nem érdekelte milyen életük volt a férjük mellett, a lényeg hogy ne hozzon szégyent a családra mert hát mit szólna a falu. Meg nem is úgy ítélték meg anno a nőket mint egyenrangú félt a férfival szemben, már magának a lány gyereknek se örültek annyira mint egy fiunak. Tök jó lehet neked hogy ilyen alomvilagban élsz, hogy régen minden jobb volt, nem te vagy szerencsétlen csak rossz korba születtél.
2021. ápr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
49%
Én nem értem, ha nektek inceleknek ilyen felfogásotok van akkor miért nem mentek el egy arab országba és veszitek fel az iszlámot? Ott még élnek ezek a középkori módszerek amiket itt istenítetek...
2021. ápr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
11%

"miért nem mentek el egy arab országba"



Azert, mert nem egyszeru ezekbe az orszagokba bevandorolni. Nem ugy van, mint hogy kimegyek osztrakba takaritani nyoccaze'.


Nekem is nehezen sikerult, holott tobb nyelven beszelek. Az atlag Inczel Vincenek az anyja alagsorabol kb. lehetetlen.



36F incel

2021. ápr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
50%
Szerencsére már nem rontod itthon a levegőt.
2021. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!