Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért mert egy nőnek jó testi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért mert egy nőnek jó testi adottságai vannak, feltétlenül mindig az anyagiakat kell keresnie?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 17:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
25%

#20

Pont irtam egy másik kerdés alá.


Ma nem volt parkoló az obi előtt. És fullon volt mindenki bevasarlo kocsija.

Rengeteg férfi keres 800K-1M kozott. Alsohangon. (Ez az én ismerettségi köröm)

Nem kevés a jól kereső pasi. Epp ellenkezőleg. Csak te nem ütöd meg a szintet.

2021. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

#21

1, 800k-1M-ből nem vagy király, vagy max akkor, ha már van saját előremutató méretű lakásod / házad (80-120 misi) -> amit keresel el is költheted rövid - középtávú célokra.


2, és ebből hány volt 35 vagy az alatti? Én 2-3 ilyet ismerek, kettő közülük külföldre dolgozik. DE luxus életet ők sem folytatnak. Nyilván nem kérdés nekik venni egy új iPhonet vagy valami műszaki cikket, elmenni egy menőbb nyaralásra Európán belül! de a minőségi és menő lakás, autó náluk is olyan kiadás, ami hatalmas léptékű, 30 éves korukra nem áll rendelkezésre.

2021. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
50%

Szia bombanős. Még mindig nem unod, hogy te lehetsz felszínes és neked csak bombanő kell, de a bombanő ne legyen anyagias, ő elégedjen meg veled?

Ha nem kell a pattanásos, szemüveges Gizike a könyvelésről, akkor így jártál. Vanília kifogyott, pisztácia nem is volt.

2021. ápr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
37%

A 22.-nek megelőzött.


Magam is ezt akartam írni, hogy szép az 1M fizu, de abból sem lesz 30 éves korra...sőt, 40-re sem, JÓ lakás, JÓ kocsi. Illetve de, hitelre.

Azaz: Egy banktól bérelsz kocsit, és egy másiknál laksz albérletben.


(Na, akkor most várom az "Én 17 éves koromra vettem budai lakást, hitel nélkül, diákmelóból, NASA berepülőpilóta-mérnöki fizuból." kamukat. >:) )

2021. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Hát fent kell tartani azt a jó testet...
2021. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Jó nő, rossz szex.
2021. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

A hitel az miért baj? En is abból vettem a lakásomat, illetve a férjem is a házát. A hitelnél előbb utobb a tied lesz a lakás, alberletnél viszont nem.

Egyebként, a lakásom ki van adva, és gyakorlatilag az alberlő fizeti a ház hitelt. Inkább egy hitel, mint alberlet. 250 ezres fizubol nem lesz önerő. Egy 800-1 M.esből már igen.

2021. ápr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!