Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig van értelme keresni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig van értelme keresni a párom, csak rajtam múlik, hogy lesz-e családom?

Figyelt kérdés

Évek óta egyedül vagyok, vágynék a szerelemre.

Mindent megtennék ha lenne kiért, mert már tudom milyen amikor nincs mellettem senki.

Szeretnék családot, szeretnék normális életet élni, amiben legalább egyszer boldog lehetek.

Egy nő meddig keresheti a párját?

Mikor késett el vele?


2021. ápr. 3. 22:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Gondolom tipik az a csaj vagy, aki 4/10-es külsővel 9/10-es pasit akar magának.
2021. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Sosem akartam tipikus szépfiút, nem is volt.

Sokféle pasi tetszett már, mindegyikben találtam valami vonzót.

2021. ápr. 3. 22:13
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

Hol keresed a párod, milyen fórumokon, és mennyire vagy aktív? A párkeresés ugyanis egy aktív folyamat, a nő részéről is. És van a párvárás, ami egy passzív folyamat. Sajnos a köznyelvben ez nincs megkülönböztetve, pedig a kettő beállítódás között ég és föld a különbség.


Megkérdezhetem, hogy pl. itt az oldalon, amikor láttál egy számodra szimpatikus stílusú és tartalmú hozzászólást, amit valószínűsíthetően férfi írt, és felkeltette személye az érdeklődésed, volt már rá példa, hogy írtál neki egy rövid üzenetet?

2021. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Gondolom az anyagi helyzetüket és lakhelyüket találtad vonzónak.
2021. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Szia.

Hová valósi vagy és hány éves?

2021. ápr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Én is kerestem sokáig/elváltként/ már feladtam.Társkeresőkön komolytalan emberek vannak, 99%-a csak sexkapcsit akar.

Vagy 2 hónapja újból beregiztem kettőre is,hát mit ne mondjak,80%-a már 10 évvel ezelőtt is ott volt.Ráadásul olyan birka,ugyanazzal a fotóval! Hihetetlen és undorító!

2021. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%

Én szívesen ismerkednék.

23F

2021. ápr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

"Egy nő meddig keresheti a párját?"; "Mikor késett el vele?"


Tekintve hogy családot szeretnél ezeknek a biológia szab határt. 40 fölött jelentősen megnő a terhesség során adódó komplikációk valószínűsége és a teherbeesés esélye is csökken. Az örökbefogadáshoz szintén kicsit késő már a 40 év, főleg hogy ez egy hosszú folyamat, és nagyon sok követelménynek kell megfelelni.


Nem tudom hány éves vagy, de vedd azt is figyelembe, hogy a férfiak nagy része (ugyanúgy, ahogy a nőké is) egy stabil kapcsolatban szeretne gyereket vállalni, amihez azért el kell telnie 1-2 évnek, de inkább többnek. Úgyhogy azt mondanám, hogy 32-34 éves kor körül van (szerintem) a maximum, amikor még nem késtél el és nem futottál ki az időből ahhoz, hogy most elkezdj párt keresni (feltéve hogy egy éven belül rátalálsz).

2021. ápr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Kèrdező : sose leszel elkèsve ès akkor jön a pàrod mikor màr nem keresed!❤
2021. ápr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

Társkeresés még 70 évesen is lehetséges (tudok rá példát).

Családalapítás legkésőbb 45 évesen, de azért jó lenne már 30 körül elkezdeni.


De ha évekig egyedül vagy, akkor nem ártana barátokkal, barátnőkkel átbeszélni a témát, mert valami nincs rendjén. Igen, lehet a külsőd (leginkább a túlsúly), de valószínűbb, hogy esélyt sem adsz a pasiknak. Például hány társkereső oldalon vagy most fent?

2021. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!