Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! Nem tudom mit tegyek! Családot akarok! Van eennek értelme?

Figyelt kérdés
másfél éve van egy párkapcsolatom.én 19éves vagyok a párom 39.azért álltam össze vele mert szeretem a komoly,érett férfiakat.de az utobbi időben sajnos rosszabb mint egy 5éves kisfiu.én nagyon szeretnék már albérletbe költözni vele és egy kisbabát.a koromhoz képest elmondhatom hogy érettebb vagyok mint a mostani korombeliek.viszont a párom nem tud elszakadni a szüleitől,39évesen még mindíg a szüleivel él és lesik minden kívánságát.főznek rá,mosnak rá,elrakják az ágyát(mindent megtesznek neki)és nem akar se elkölltözni velem,se gyereket.azt mondja mindíg hogy MAJD.nem akarok nagyon sokat várni vele.a másik meg hogy mostanában kinyílt a csippája és nagyon csúnyán beszél velem.és persze minden baj amit teszek vagy amit nem.mindíg veszekszik mindenen veszekszík.minden nap sörözni megy a barátaival,és engem sose hív magával.lányokkal beszélget facebookon de én méég a barátnőmmel se beszélgethetek mer féltékeny rályuk:(az lenne a kérdésem hogy szerintetek várjak még vagy ott hagyjam és keressek egy másik párkapcsolatot ahol még talán boldog is lehetek?

2012. nov. 11. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ez a férfi max. testileg érett, nagyon mellé nyúltál vele. Utálom az ilyen pojácákat, szánalmas.
2012. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sok a kor különbség 39 éves és szüleivel él??? viccelsz??? :DDD grat.. :)) már bocs..
2012. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fülünyúl ***** válasza:

Elég sok negatívumot soroltál fel kedvesedről. Felmerül a kérdés, vannak-e pozitívumok ami miatt még vele vagy. Mondjuk furcsa, hogy 39 évesen nem akar családot, nekem van olyan 33 éves ffi ismerősöm aki már majdnem meggebed hogy egy normális lányt találjon és felesége, gyermeke legyen végre. Persze őt meg mindig a pénzéhes ribik találják meg.

Furcsa az is hogy sosem visz téged magával a párod, mintha szégyellne vagy nem tudom. Amit itt leírtál, ezek alapján majd mindenki azt mondja hogy hú hagyd ott, mivel pozitívumot nem írtál róla ami mellette tart téged. Érdemes lenne mérlegelned a helyzetet mindenesetre.

2012. nov. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez a leírás azt sugallja, hogy keress mást! 20 év különbség az nagyon soknak tűnik nekem! Neki már nem itt kéne tartania az életben (bár vannak szomorú helyzetek)!

Sörözés, meccs? Már régen gyerekekkel kellene foglalkoznia! Ha eddig nem volt képes ezt létrehozni, akkor ne várj tőle értelmes családi életet! Ha lenne egy gyereketek, akkor kidobna a lakásból, mert nem bírná elviselni a gyerekkel járó kötöttségeket! Sajnos öcsémre emlékeztet a legjobban - ő le is mondott a gyerekről!


Szóval keress más, aki szeret és legyen fiatalabb. Max 30, annál több ne! És még a 10 év sem kevés ...


43F

2012. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme!
2012. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Fülünyúl..bemutatnád ezt az uriembert nekem? :D :P


pozitívumot nem nagyon tudok sorolni...eddig mindíg csak reménykedtem benne hogy csak lesz valami,de szomorúan kell rádöbbennem hogy nem.azaz igazság hogy visszahúzódó,szerény lány vagyok aki nem mer ismerkedni és beszélgetni.de ha már ismerem az illetőt akkkor nagyon komoly,őszinte,vidám és kicsit szeleburdi tudok lenni.nem is nagyon járok el itthonról.inkább itthon ülök és lekötöm magam.félek hogyha szakítok vele utána már nem is lesz senkim.:(

2012. nov. 11. 18:06
 7/9 anonim ***** válasza:

hagy a fenébe ....

24 éves vagyok még nem volt barátnőm , s komoly kapcsolatot keresek de ennek ellenére még nem senki, sem viszonozta a közeledésemet... állandóan a barátzónába kerülök :( .... s miden lánynak csak a ilyenek kellenek .... igaz jelenleg még nem dolgozom ... munkát keresek ... mérnöki diplomával.

2012. nov. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hagyd ott!

Már az is rossz, hogy 39 évesen még a mama pici fiacskája és ez neki olyan kényelmes, hogy nem is akar változtatni. Egy ilyen embernek vétek gyereket szülni, mert nem tudna vele mit kezdeni, hisz maga is egy nagy gyerek.

Ha nem tudsz róla pozitívumot mondani, akkor te is láthatod, hogy ennek nincs értelme. Minek maradnál egy olyan kapcsolatban, amiben nem vagy boldog?

19 évesen fiatal vagy még és tuti kifogsz egy korodbeli pasit, akivel jobban fognak menni a dolgok.

2012. nov. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Keress egy korban hozzád illőt. Ha 39 évesen nem nőtt fel,

nem biztos, hogy felfog. Ilyen korban már nem szokás szülőkkel lakni.

Veszekszik, sörözik, Neked mindent megtilt ?

Vannak rendes férfiak is, ne érd be egy ilyen mama kedvencével.

2012. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!