Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor annak a férfinek (általánosságban) a táraságába, közelébe kerülök aki tetszik, nagyon félénk leszek és rá se merek nézni. Hogyan küzdjem ezt le?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben sok mindenen gondolkoztam és sok mindenre rájöttem.


Az egyik, ami talán a társkeresési sikertelenségemnek is az egyik fő oka lehet, hogy ha azzal az emberrel vagyok egy légtérben aki tetszik, nagyon félénk leszek, rá se merek nezni stb.


Alap helyzetben nem vagyok egy félénk nő, közvetlen, nyílt, bőbeszédű, stb.


De ha meglátom azt aki tetszik, összetalálkozunk teljesen kifordulok önmagamból és sok esetben rá nézni sem merek a másikra, nemhogy a szemébe.


Ezt szeretnem leküzdeni, hiszen így sokszor mindenféle kommunikációs lehetőségtől elvágom magam.


Tovább megyek, ha esetleg megis eljutok oda hogy ne féljek ránézni (pedig tudom hogy a másik is csak ember) akkor is leragadok ott hogy kimutassam hogy a másik tetszik. Nem tudok jeleket adni, flörtölni, azt meg pláne nem hogy megmondjam hogy "tetszel".


Szóval mit kéne tennem hogy leküzdjem azt, hogy ennyire féljek kontaktot teremteni a másikkal? És hogyan kéne kimutatnom a masik felé hogy vonzónak tartom.


Azt hagyjuk hogy "hívd el randira".


Valaki tud valamit tanácsolni?



2021. ápr. 5. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Mintha magamat hallanám..vissza. Hát iszonyatosan nehéz ügy ez, nyilván a legjobbat akarod magadból mutatni mégis a félenkseg visszatart.Nos erre sok jotanács nincsen, ha a masikhoz nem mersz odamenni írj neki -messenger pl.

Ott meglátod hogyan reagál, és utána talán könnyebb lesz szemtől szemben😊

2021. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg meglátni benne az esendő másik embert is. Ne csak a vágyaid (titokzatos) tárgyát.
2021. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 egyrészt nem egy konkrét személyrőp van szó, hanem tulajdonképpen mindig ez van velem.


A másik hogy az online ráírás nagyon nem az én műfajom. Jobb szeretek élőben beszélgetni, mert egyébkent sokkal jobban átjön a személyiségem és ha túljutok a félénk leblokkoláson és feloldódom onnantól kezdve sokkal jobban ki tudom magam fejezni szóban, face to face. Meg alapból is.

2021. ápr. 5. 21:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbald elképzelni mit mondanál neki élőben hatha ha előre felkészülsz könnyebb lesz.Vagy te ismered magad mi oldja a gátlásokat? Dobj be egy felest😁
2021. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos nincs semmi tanácsom, tök ugyanilyen vagyok. 39év alatt se változott. Már arra vetemedtem, hogy elkezdtem kutatni, milyen traumám lehet, biztos csúnyán visszautasított valaki, vagy ilyesmi, de nem találtam 🤷 Egy volt, akinek nem kellettem még fiatalon(volt barátnője), de pár hét múlva szakítottak és akkor már üldözött, hogy engem akar, de nekem akkor már más volt. Meg azért se stimmel, mert már előtte is ilyen kuka voltam.
2021. ápr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként anno mintha magamat hallanám nos az első kapcsolataim ennek jegyében úgy történtek, hogy a lányok merészebbek voltak és szó szerint megszólítottak ...és hát utána már könnyű volt 14 -15 évesen ...de mikor én szerelemes lettem az volt ám az igazi kín nagyon nagyon hosszú ideig a nagy Ő közelébe próbáltam ülni a helyközi buszon csak eddig bírtam saját erőből...


egyszer aztán a barátom hatására egy pénteki napon a kedvesem mögötti ülésen ülve /eltervezve hogy meghívom az esti disco-ba/ anyit sikerült ki nyögnöm ,hogy lesz e ma este disco.. :) és hálistennek volt és Ő is eljött és olyan szépen nézett rám s senki felkérésére nem ment táncolni...úgyhogy nem volt mit tenni oda sompolyogtam s láss csodát velem eljött....életem leg leg szebb szerelme következett at elkövetkező két évben..... s addigra elmúlt ez a félénkségem... remélem, hogy előbb utóbb te is így fogsz járni

2021. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 ez egy aranyos történet csak jó lenne ha tudnám mitől múlhatna el? Mi lenne az a dolgo aminek hatására elmúlik vagy legalább csökken:)
2021. ápr. 6. 13:21
 8/10 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező: Hány éves vagy és hol laksz ? :) Rá se merek nézni ? Miért félsz tőle ? Miért nem bókolsz a srácnak ?


Hopp-hopp irány és mondd neki, hogy tetszik ahogy dolgozol vagy azt, hogy olyan cuki vagy. :) Nyerni fogsz hidd el. A férfi mindig akarja a dolgot,ha szingli.

2021. ápr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha többen lennétek egy társaságban? Akkor ők oldanák a feszültséget, illetve egy kis mennyiségű alkohol is tudja oldani a gátlásokat.
2021. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9 jól mondja a társaság es egy kis alkohol a kulcsszó😃 biztos lehetsz benne h.segít
2021. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!