Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön össze? (Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Lassan 20 éves srác vagyok, eddig egy kapcsolatom volt, 4 évig tartott (gyakorlatilag le éltem vele a tinédzser éveimet) egy fél éve lett vége, pont amikor bezártak a szórakozóhelyek, vendéglők. Nagyon szeretnék már találni valakit akárcsak alkalmi kapcsolatot mert eddig nem volt semmi, teljesen el vagyok tévedve az ismerkedés világában, hiszen ennyi az össz tapasztalatom ez az egy lány, és nem is ez a fő probléma hanem a baráti társaságom nagy részét egy magánéleti probléma miatt elvesztettem, a járvány helyzet is megnehezíti a dolgom nagyon ilyen téren.Beszélgettem más lányokkal ez idő alatt de nem lett semmi komoly, néha úgy érzem az a jobb ha csinálom és keresem ezt az egészet (erőlködök) néha pedig valamiért úgy érzem minnél kevésbé keresem annál jobb esélyeim vannak hogy felbukkan valaki.Még a szüleimmel élek egy nem túl nagy házban így nagyon magamhoz se tudok senkit hívni.Összegezve szeretnék már egy lányt akivel több is lehet mint beszélgetés ennyi idő után bosszant hogy nem jön össze semmi, nem tartom magam egy bányarémnek sem.Köszönöm szépen ha idáig elolvastad, végső elkeseredésemben kerültem ide, nagyon jót tenne már a lelkemnek ha valahogy megtalálnám a probléma gyökerét és a sikeresség kukcsát.

2021. ápr. 5. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem fél év nem elég két kapcsolat között, ez egy.

Ha van külön szobád, akkor haza tudsz vinni valakit, ez kettő. Nem tudom ezt az infót hova tenni. A barátnődet sose vitted haza? Mégis volt 4 éves kapcsolatod vele.

2021. ápr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első sorban nem is kapcsolatra vágyok, szeretném kicsit bepótólni azt amiből kimaradtam, és inkább alkalmi dolgok.A szobám megosztom a tesómmal így nehezen kivitelezhető a dolog, exemmel kb mindig nála voltunk.
2021. ápr. 5. 23:48
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Ja, értem.


Hát ez most nehéz lesz, nincsen társasági élet.

2021. ápr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Tegnap olvastam egy-két szórakozóhely FB-oldalán, hogy május végén már nyitási bulit szerveznek...talán, tudnak valamit.
2021. ápr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
20 évesen a hátad mögött egy 4 éves kapcsolattal? He? És elmúlt a tinédzser életed?
2021. ápr. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!