Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lefeküdtem a randipartneremmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a randipartneremmel, viszont biztos vagyok benne, hogy ő még mással is találkozgat. Normális, hogy rosszul esik?

Figyelt kérdés
3x randiztunk, a harmadikon le is feküdtünk. Tudom, lehet, hogy hiba volt, de most már mindegy. Sajnos úgy érzem, hogy találkozik közben másokkal is (eltűnik furcsa időpontokban, utána nem jelentkezik, csak sokkal később), legalábbis mesélte még múlt héten, hogy volt randin az azelőtti héten is, mert rákérdeztem. Nyilván, nem tartozik nekem egyelőre semmivel, de én, ha jól érzem magam valakivel, nem szeretek közben mással is ismerkedni és nem is esik jól, ha a másik ezt csinálja. Ez normális vagy túlreagálom?
2021. ápr. 7. 07:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak nem egyeznek az elvarasaitok. O randizgat, szexelget, te meg komolyabbat skarsz.
2021. ápr. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta, ő is komolyabbat akar. De akkor ezek szerint...
2021. ápr. 7. 07:50
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
"Mondta"
2021. ápr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, de nálam az volt, hogy elhívtam randizni, másnap ő hívott el, akkor csókolóztunk is, hajnal 5ig elhúzódott, csak akkor mentem haza. Utána is kb végig dumáltunk minden intim dologról. Én azt hittem együtt vagyunk, erre kiderült, hogy utána még találkozott valakivel. Eléggé rosszul esett.

Következő lánynál hasonló szituban (második randin csók), megkérdeztem aznap este még, hogy akkor most együtt vagyunk? Mondta, hogy igen, bár később, mikor beszéltünk erről mondta, hogy kicsit fura volt így kimondani.

De úgy vagyok vele, hogy tisztázzuk akkor le, hogy mi a helyzet, ki mit akar.

Én pl. ilyen vagyok, hogy ha ismerkedem valakivel, nálam akkor csak ő van, nem érdekel addig más, amíg vele ismerkedek. De másnál sokkal lazább ez a dolog. Ezt is el kell tudni fogadni, csak akkor tisztázni kell a szitut szerintem, hogy senkit ne érjen csalódás.

2021. ápr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%

Tehát te efeküdtél úgy vele, hogy tudtad, mert el is mondta, hogy találkozgat másokkal is?

Ne aggódj, ezekután szarba se fog venni, bocs a kifejezésért. És nem azért, mert lefeküdtél vele, hanem mert innentől téged csupán potyalyuknak tekint, akihez mehet, miközben másokkal is összejár.

Ő nem akar komolyat, pláne nem tőled.

Bocs, ha nyers voltam.

2021. ápr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázd a dolgokat a jövőt illetően.De ne úgy általánosságban,meg hogy valamikor komolyabb kapcsolatot akarok,mert az nem egy konkret,személyre szabott,időben meghatározott válasz.

Ha őszinte,akkor elmondja.Ha nem,akkor keresni kell mást.

Egyelőre nem fogadott hűséget,ha jol értettem,és mindössze 3 szor találkoztatok.

2021. ápr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Miert fekszel le olyannal, akivel max csak randizgattok es nem jartok?


En csajjal jartam igy. Azt hittem lesz tobb, majd masnap bejelenti, hogy jar valakivel...

2021. ápr. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igazából, az eddigi tapasztalataim alapján az nagyjából tök mindegy volt, hogy kivel mikor feküdtem le. Hiába várattam valakit több hónapig, utána ugyanúgy nem lett belőle semmi. Na de mindegy, ez most egy másik kérdés. :D De igen, valóban tisztázni kellene, hogy akkor most ez így mi lenne, én is könnyebben el tudnám engedni.
2021. ápr. 7. 09:40
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
Hát nézd, ezt a dolgot engedd el. Behúzta a skalpodat, azt kész. De te legalább örömödet lelted benne.
2021. ápr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Esetleg gondolkodni, mielőtt lefekszel vele? Butaságért magadat okold...
2021. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!