Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zavar, hogy a randipartnerem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy a randipartnerem a gettóban él?

Figyelt kérdés

Megismerkedésünkkor csak annyit mondott, hogy XY munkahely közelében él albérletben, a belvárosban. Nagyjából be tudtam tájolni, de azt hittem vmi "normálisabb" részen. Erre kiderült, hogy a 8. kerület gettója.

Nem "napon barnult", tanult és elegáns általában, de engem nagyon zavar, hogy minden nap ott mászkál a svéd cserediákokkal, drogosokkal, kifejezetten azt az utcát "pöcegödörnek" szokták nevezni... Utána olvastam és csomóan írták, hogy ők még nappal sem mernek keresztülsétálni rajta, őt meg elvileg nem zavarja. Megvonta a vállát, hogy az épület és a környék tényleg nem szívderítő, de a szomszédai jók, a környék csendes és olcsó-felújított az albi.

Értelemszerűen nem is jártam emiatt nála (és azon gondolkodom, hogy soha nem is fogok), simán kirabolnak és megkéselnek az utcán. Viszont szerintem nagyon igénytelen emiatt, idő kérdése és körbeállják az utcán, aztán majd bőghet.

Mást is zavarna ez?



2020. okt. 11. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Fogadjunk te nem igazán jártál bármikor is a 8ban.

Nekem is hasonló véleményen volt mikor budán külvárosban éltem, aztán elkezdtem járni suliba ami a blahánál van. Utána megismertem egy társaságot, ahol az egyik illető pont bentebb lakott. Először félve mentem be, aztán rájöttem hogy semmi értelme. 2000es évek elejen tényleg durva hely volt ott minden és a népszínházba nem mentél be szívesen, ahogy a 9 belső részébe se, de mára teljesen más az egész. Én elég sokat járok bent, lenne is miért “félnem” mert nem vagyok egy nagydarab, látszik hogy nagyon nem “odavaló” vagyok. Mégse izél senki. Végig ott vannak a rendőrök, aki olyan azonnal el is viszik. Persze lehet hallana színesfémeket hogy vitatkoznak, de senki nem nyúlt hozzám az elmúlt 4 évben, talán egyszer ha levállaztak. Sokkal szívesebben megyek itt a belvárosban este is, mint mondjuk erzsébeten...

2020. okt. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Úgy vagyok vele ha engem lányként semmi atrocitás nem ért és a barátnőimet se, akkor valószínűleg egy férfit annyira nem féltenék, ha nem egy olyan személy aki szívesen konfrontálódik másokkal.
2020. okt. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mindjárt kiderül, hogy a 8. kerület az új Rózsadomb... Igaz, hogy mindenki az ellenkezőjét állítja
2020. okt. 11. 15:18
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Engem nem zavar.
2020. okt. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Lepusztult környék, sok retkes mellékutcával, némelyik épület olyan, mintha nem is illene ebbe a városba.


Illetve extrém undorító a Hős utcának a hírhedtebb része, ahol gyakoriak a drogosok (és nem az elit drogosok, hanem a zombi változat) és a "kissé" agresszív kisebbség.

2020. okt. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem egy rózsadomb, de szegeden én is hallottam rosszakat mindenféle kerületről, úgy hogy az illető sosem járt még pesten. Ez a tipikus hallottam valamit, aztán tényként osztom a dolgokat.

Én a pesti oldal külsőbb kerületeit mondanám gettónak. 10,21,19 sokkal több késelős sztori van onnan.

2020. okt. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Utolsóval érték egyet. Máshol is vannak "gettók".

Attól, hogy a "nyócker" híres, nem rosszabb, mint bármi más. Én szoktam azon a részén menni gyalog, soha semmi nem történt még. Kökin már annál inkább szólították meg fura alakok.

2020. okt. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Csak egy albérlet, bármikor felmondhatja, eljöhet onnan... Engem nem zavarna.

Nyilván nem jön be neked igazán az illető.

2020. okt. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
Ha FÉRFI lennél, hozzád költöztetnéd, vagy bérelnél neki jobb környéken. De ugye nem vagy ...
2020. okt. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%

Elvileg ő él ott nem te. Már el is jegyzet vagy mi? Nem korai még ez a "lehetne jobb kéród, jobb fizetésed," szöveg?

Volt egy női ismerősöm, aki este nem mert kimozdulni. :D Te is olyan vagy? XD

2020. okt. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!