Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordul, hogy a randipartner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul, hogy a randipartnerem egy napig nem ír vissza. Ne reménykedjek sok jóban, ugye?

Figyelt kérdés
Nem azzal van a baj, hogy valaki nem írogat éjjel-nappal, de az, hogy egy napig nem válaszol, kicsit már gáz, nem?
2020. nov. 26. 11:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
De.
2020. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Sztem ne
2020. nov. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
A randipartnernek nincs élete? Tudod, meló, család, gyerek, házastárs, suli,... .
2020. nov. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nekem is van életem, de azért, ha valaki érdekel, csak írok neki egy üzenetet reggel/este, hogy él-e még, nem feltétlen várok vele másnapig...:)
2020. nov. 26. 11:17
 5/23 anonim ***** válasza:
73%

Székely házaspár ül a lócán:


Asszony: - Szeretsz-e még engem? Sosem mondod...

Férj: - Egyszer mondtam. Ha változás lesz, szólok.

2020. nov. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne gáz, sokallnám ha minden áldott nap keresne. Viszont ha neked az, akkor ezt először jelezd neki szerintem, senki se gondolatolvasó, sokan vagyunk úgy azzal, hogy 1-2 nap kimaradással semmi gond nincs. Ha nem változtat, akkor tudod, hogy lépned kell.
2020. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
Akkor te még nem tapasztaltad meg a munkából haza esel, még kaját kell összedobni, aztán még fürdeni kell, de már alig bírsz talpon lenni, aztán örülsz, ha végre beeshetsz az ágyba hulla módon és rohadtul nem érdekel már semmi és senki, csak aludhass esetet.
2020. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Miért ne tapasztalhattam volna? :D Nyilván, mindenkinek lehet épp más dolga, nem is azt várom el, hogy minden percben/órában írjon, sőt... De azért napi 1-2 üzenet szerintem nem nagy elvárás.
2020. nov. 26. 13:38
 9/23 anonim ***** válasza:
12%
Rohadt féreg, aki óránként nem ír a másiknak! Januártól benne is lesz az Alkotmányunkban. Áder Jani bácsi mondotta
2020. nov. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
7esnek akkor nem kell ismerkedni. Szerintem gáz, ha nem jelentkezik. Vagy akkor jelzem bocsi most hulla vagyok stb. Én csak tapasztalatból tusok beszélni: aki ezt csinálja az kb. Le...rja a másikat. Aki pedig, ha hullafáradt is azért jelentkezik. Ne mondja senki, hogy ha vki 1 vagy 2 napja nem jelentkezett nem volt ideje kb 20 másodperce bepötyögni hogy élek e, vagy halok. Nálam aki így viselkedett, az nem is akart semmit. Azért manapság a telefon szinte mindenki kezében ott van.
2020. nov. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!